Ekskursijos / išvykos

Antrasis projekto „Išauginta Europos Sąjungoje“ etapas – išvyka į VDU

     Lapkričio 21 dieną 2, 3 ir 7 klasių mokiniai dalyvavo antrame projekto „Išauginta Europos Sąjungoje“ veiklos etape.

     Ankstų rytą mokiniai su savo mokytojais didžiuliu projekto organizatorių autobusu išvyko į Kauno Vytauto Didžiojo universitetą, kuriame lektoriai įdomiai ir išsamiai papasakojo apie akvakultūros situaciją Lietuvoje, verslo galimybes, pademonstravo žuvų auginimo ir veisimo įrangą. Daugiausia įspūdžių paliko didžiuliai, daugiau kaip 15 kg sveriantys karpiai, ilgaūsiai šamai, eršketai ir kitos dar niekada nematytos žuvys. Buvo ir žuvų albinosų, kurios, grakščiai plaukiodamos didžiuliame akvariume, stebėjo mokinius. Nustebino tai, kad žuvys geba skirti spalvas ir atpažįsta jas prižiūrinčius žmones. Po ugdomųjų veiklų kavinėje buvome pavaišinti gardžiais pietumis.

     Dalindamiesi įspūdžiais vykome namo laukti trečiojo etapo, kurio metu lankysimės žuvivaisos ūkyje.

Audronė Krikščionaitienė, projekto koordinatorė
Ankstesni įrašai


     Lapkričio šeštą dieną grupė gimnazistų kartu su lietuvių kalbos mokytojomis Onute Lukoševičiene ir Neringa Mudėniene vyko į Švenčionis, kur žiūrėjo valstybinio ansamblio ,,Lietuva’’ modernaus šokio spektaklį ,,Dėdės ir dėdienės’’, skirtą J.Tumo – Vaižganto 150-osioms gimimo metinėms paminėti.

     Spalio 31 d. Vidiškių gimnazijos jaunojo pasieniečio būrelio (JPB) nariai kartu su neformaliojo vaikų švietimo mokytoju Andrejumi Matvėjevu lankėsi Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijoje.

     Šiandien karjera suvokiama kaip visą gyvenimą trunkantis mokymosi, saviraiškos ir darbo kelias, o sėkminga karjera – tai gebėjimas jausti pasitenkinimą savo gyvenimo kelio pasirinkimu. Šiuo požiūriu vien mokymosi ar žinojimo apie karjeros galimybes nepakanka, ypač galvojant apie tinkamus ateities pasirinkimus. Norint teisingai pasirinkti profesiją reikia ją „pasimatuoti“, tokiu būdu – geriau pažinti save, pabendrauti su tam tikrų profesijų atstovais, aplankyti ne vieną įmonę ar profesinio mokymo įstaigą.

     Spalio 18 dieną penktokai ir šeštokai kartu su mokytojais  Neringa Mudėniene ir  Gintaru Gruodžiu vyko į  nepaprasto grožio miestą – Anykščius.

     Lietingą spalio 12-osios  rytą geltonasis autobusėlis išrideno šeštokus į Molėtus. Aukštaitijos ežeryno teritorijos vingiuotais keliais, linksmaisiais Labanoro girios kalneliais pasiekėme Kulionis – pirmąjį kelionės TAIP tikslą.