Sausio 18 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo 23 mokiniai iš 5 rajono mokyklų.  Olimpiadoje dalyvavo 6 mūsų gimnazijos mokiniai.

Sausio 16 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada.

Sausio 11 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9 – 12 klasių mokinių chemijos olimpiada.

Sausio 10 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko Tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso vertinimo komisijos posėdis. 48-ą kartą Pasaulinės pašto sąjungos rengiamo jaunimo epistolinio rašinio konkurso šių metų tema - „Parašyk laišką apie savo didvyrį“.

Sausio 8 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo anglų kalbos olimpiada 11 klasių mokiniams.

Vilius Steponėnas, Povilas Trubila, Liudvig Novickij ir Tomas Baubinas sausio 11 dieną dalyvavo tarpzoninėse Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3x3 varžybose, kurios vyko Molėtuose.

Steponėnas Jokūbas, Steponėnas Martynas, Rimko Matas, Malinauskas Aivaras, Kardelis Pijus, Česūnas Rokas Ervinas, Andrejev Vitalij, Kurgonas Ramūnas ir Grigonis Nojus sausio 13 dieną dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninėse berniukų futbolo 5x5 varžybose, kurios vyko Rokiškio r. Juodupės gimnazijos sporto salėje.

Vilius Steponėnas, Povilas Trubila, Liudvig Novickij ir Tomas Baubinas sausio 8 dieną dalyvavo rajono kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3x3 varžybose, kurios vyko mūsų gimnazijos sporto salėje.

Paskelbti edukacinio konkurso „Olympis 2018 - rudens sesija“ rezultatai. Puikiai pasirodė mūsų gimnazjos mokiniai. Jų rezultatus galite pamatyti čia.

Olympis 2018 rudens sesijos rezultatai

Gruodžio 7 d. Nacionalinis egzaminų centras organizavo nacionalinį matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursą. Šiuo konkursu siekiama skatinti mokinius mokytis gamtos mokslų ir matematikos, propaguoti mąstymo ir matematikos bei gamtos mokslų žinių taikymo praktikoje gebėjimų ugdymą, parodyti modernių matematikos ir gamtos mokslų užduočių galimybes.