Birželio 12 dieną Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre buvo paskelbti gamtos mokslų konkurso „Mūsų eksperimentas“ nugalėtojai. Konkurso tikslas – skatinti kūrybiškai mokytis STEAM mokslus, patirti tyrinėjimo ir atradimo džiaugsmą.

Gegužės 11 dieną Ignalinos stadione vyko rajono BUM mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Dalyviai rungėsi 4 rungtyse: 60 m bėgimas, kamuoliuko metimas į tolį, šuolis į tolį įsibėgėjus, 500 m bėgimas (mergaitės), 800 metrų (berniukai).

Saulėtą gegužės 8 d. rytą mūsų gimnazijos merginų komanda „Laisvos“ kartu su mok. J. Rėkašiene išvykome į Uteną, kur atstovavome Ignalinos rajoną II teisinių žinių konkurso „Temidė“ etape.

Gegužės 8 d. Ignalinos miesto stadione vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų 4 ir žemesnių klasių lengvosios atletikos trikovės varžybos. Jose dalyvavo mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos.

Gegužės 3 dieną Ignalinoje vyko rajono BUM kroso estafečių varžybos. Mokiniai rungėsi dvejose amžiaus grupėse.

Gegužės 2 dieną Ignalinos stadione vyko rajono BUM virvės traukimo varžybos, kurių tikslas populiarinti virves traukimo sportą moksleivių tarpe bei išaiškinti stipriausias mokyklų komandas, kurios gins rajono garbę finalinėse Lietuvos mokyklų žaidynių varžybose.

Balandžio 7 dieną pradinių klasių mokinių komanda dalyvavo „Šviesoforo“ varžybų II etape Ignalinoje.

Balandžio 19 dieną gimnazijos pradinikų komanda dalyvavo Ignalinos rajono bendrojo ugdymo mokyklų 4 ir žemesnių klasių mokinių šaškių pirmenybių varžybose, kur laimėjo II vietą.

Balandžio 18 dieną baigėsi Ignalinos rajono BUM vaikinų krepšinio varžybos. Jose dalyvavo penkios rajono mokyklos.

Mielagėnų skyriaus jungtinės 2/3/4 klasės mokiniai dalyvavo nacionaliniame mokinių piešinių ir nuotraukų konkurse „Lietuvos paukščiai 2018“, ir jiems puikiai sekėsi: trečiokė Gabrielė Čepulytė savo amžiaus grupėje užėmė I vietą, antrokas Eimantas Romankevičius – II vietą, o ketvirtokė Rugilė Mačėnaitė – III vietą.