Birželio mėn. 21 dieną Ignalinos miesto stadione vyko atviros rajono futbolo pirmenybės, kuriose dalyvavo vyresnio amžiaus dalyvių komandos.

Laimėję pirmąją vietą rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybose, mūsų gimnazijos vaikinai (Steponėnas Jokūbas, Steponėnas Martynas, Malinauskas Aivaras, Maslabojevas Kirilas, Česūnas Rokas Ervinas, Drobitov Deividas) dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose Utenoje.

Mūsų gimnazijos mokinės Elzė Trubilaitė, Erika Krupavičiūtė ir Monika Žemaitytė dalyvavo respublikiniame moksleivių piešinių konkurse Pasieniečiai-Lietuvos valstybės sienos sargyboje“.

Sveikiname Elzę Trubilaitę, tapusią konkurso „Po tėviškės dangum 2019“ nugalėtoja! Komisija iš visų atsiųstų darbų išrinko 10 pačių geriausių, tarp kurių buvo ir Elzės darbas.

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas – nevalstybinė vaikų ir jaunimo organizacija – jau penkioliktus metus suteikia galimybę vaikams realizuoti save ir padeda atskleisti kuo daugiau talentų. Džiaugiamės, kad ir mūsų gimnazijos mokiniai vis gausiau renkasi šį jaunųjų vertėjų konkursą, sėkmingai pritaikydami savo sukauptas žinias.

Mes, II, III klasių mokinių komanda: Rugilė Laučiškytė, Sabina Slabadaitė, Ovidijus Nasevičius, Ernesta Paslauskaitė, Monika Žemaitytė, savivaldybės etapo teisinių žinių konkurse „Temidė“ užėmę I vietą, Ignalinos rajonui atstovavome regioniniame etape, kuris vyko Utenoje.

Gegužės 15 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiada.

Gegužės 10 dieną Vilniuje vyko konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatų pagerbimo šventė, kurios metu I vietos diplomu buvo apdovanotas mūsų gimnazijos II klasės mokinys Ostinas Ivanovas.

Dvi pradinukų (berniukų ir mergaičių) komandos gegužės 8 dieną dalyvavo rajoninėse trikovės varžybose. Vaikai rungtyniavo su  Naujojo Daugėliškio ir dviejomis Ignalinos mokyklų komandomis.

Pasibaigus pavasario atostogoms, mokiniai vėl turėjo galimybę parodyti savo sportinius gebėjimus įvairių sporto šakų varžybose.