Lapkričio 7 d. Ignalinoje vyko rajoninės pradinukų kvadrato varžybos, kuriose mūsų komanda iškovojo antrąją vietą.

Spalio 20 dieną Ignalinos miesto stadione vyko atviras futbolo turnyras „Auksinis rudenėlis 2018“, kuriame dalyvavo penkios vyresnio amžiaus dalyvių komandos. Šiame turnyre turėjo garbės dalyvauti ir trenerio Irmanto Nalivaikos auklėtiniai – Vidiškių gimnazijos mokiniai, kurie sėkmingai papildė komandos gretas.

Spalio 11 dieną Ignalinoje vyko rajono mokinių rudens kroso varžybos, kuriose dalyvavo gausus būrys bėgikų iš visų rajono mokyklų. Gerai jose pasirodė mūsų gimnazijos moksleiviai, kurie laimėjo keturis medalius.

Vėlyvą pavasarį džiaugėmės nemažu būriu moksleivių, kurie dalyvavo jaunųjų vertėjų konkurse „Tavo žvilgsnis“ ir gavo diplomus už labai gerai atliktą darbą. Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas kasmet geriausių darbų autoriams dovanoja specialius prizus.

Birželio 12 dieną Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre buvo paskelbti gamtos mokslų konkurso „Mūsų eksperimentas“ nugalėtojai. Konkurso tikslas – skatinti kūrybiškai mokytis STEAM mokslus, patirti tyrinėjimo ir atradimo džiaugsmą.

Gegužės 11 dieną Ignalinos stadione vyko rajono BUM mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Dalyviai rungėsi 4 rungtyse: 60 m bėgimas, kamuoliuko metimas į tolį, šuolis į tolį įsibėgėjus, 500 m bėgimas (mergaitės), 800 metrų (berniukai).

Saulėtą gegužės 8 d. rytą mūsų gimnazijos merginų komanda „Laisvos“ kartu su mok. J. Rėkašiene išvykome į Uteną, kur atstovavome Ignalinos rajoną II teisinių žinių konkurso „Temidė“ etape.

Gegužės 8 d. Ignalinos miesto stadione vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų 4 ir žemesnių klasių lengvosios atletikos trikovės varžybos. Jose dalyvavo mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos.

Gegužės 3 dieną Ignalinoje vyko rajono BUM kroso estafečių varžybos. Mokiniai rungėsi dvejose amžiaus grupėse.

Gegužės 2 dieną Ignalinos stadione vyko rajono BUM virvės traukimo varžybos, kurių tikslas populiarinti virves traukimo sportą moksleivių tarpe bei išaiškinti stipriausias mokyklų komandas, kurios gins rajono garbę finalinėse Lietuvos mokyklų žaidynių varžybose.