Mokinių pasiekimai

II vieta berniukų futbolo varžybose

     Mūsų gimnazijos berniukų futbolo komanda gruodžio 7 dieną dalyvavo rajono mokyklų futbolo 5x5 varžybose ir iškovojo II vietą.2017 m. sausio mėnesį atstovaus Ignalinos rajoną Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninėse varžybose. Sveikiname žaidėjus: Ašurovą Arijų, Novickij Liudvig, Ramanauską Irmantą, Achromkiną Irmantą, Baubiną Tomą, Vitkų Irmantą, Dovidov Deividą, Juchnevič Raimondą, Damošių Arminą, Damošių Arvaidą, Novickij Daniel.

Gintaras Gruodis, kūno kultūros mokytojas metodininkas
Ankstesni įrašai


    Mūsų gimnazijos mergaičių futbolo komanda dalyvavo rajono mokyklų futbolo 5x5 varžybose ir laimėjo II vietą.

     Lapkričio 23 dieną Vidiškių gimnazijos pradinukų komanda dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninėse kvadrato varžybose Ignalinoje.

     Lapkričio 24 dieną Ignalinoje vyko rajono mokyklų berniukų kvadrato varžybos. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos sporto salėje varžėsi Didžiasalio „Ryto“ gimnazija,  Dūkšto mokykla, Česlovo Kudabos progimnazija ir Vidiškių gimnazija.

     Lapkričio 22 dieną vyko rajono mokyklų 3-4 klasių mokinių konkursas „Diktanto meistras 2016“. Jame dalyvavo 3 klasės mokinės Austėja Garnevičiūtė, Beatričė Meilutė ir Mielagėnų skyriaus trečiokė Aistė Apyvalaitė bei 4 klasės mokinės Deimantė Mažeikaitė, Gabija Peciulevičiūtė. Konkurse geriausiai sekėsi Aistei Apyvalaitei – ji užėmė III vietą. Jos mokytoja – pradinių klasių vyr. mokytoja Rožė Bielinienė. Sveikiname!

     Dar spalio pabaigoje įvyko Lietuvos mokyklų žaidynių, kurias globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atidarymo šventė, o lapkričio 18 dieną mūsų gimnazijos sportininkai jau dalyvavo zoninėse kaimo vietovių mokyklų berniukų kvadrato varžybose.