Mokinių pasiekimai

Informatikos olimpiadoje – III vieta

     Gruodžio 12 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo informatikos olimpiada. Jos tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi informatika, informacinėmis technologijomis, programavimu, gilinti ir plėsti dalykines žinias. Olimpiadoje dalyvavo IV klasės mokiniai Aurimas Garnevičius ir Eivitas Petronis bei Dūkšto skyriaus IV klasės mokinys Arvydas Baranauskas. Geriausiai sekėsi dūkštiečiui Arvydui – jis užėmė III vietą. Mokinį olimpiadai paruošė informacinių technologijų mokytoja metodininkė Lina Ratkevičiūtė. Sveikiname!
Ankstesni įrašai


     Mūsų gimnazijos berniukų futbolo komanda gruodžio 7 dieną dalyvavo rajono mokyklų futbolo 5x5 varžybose ir iškovojo II vietą.

    Mūsų gimnazijos mergaičių futbolo komanda dalyvavo rajono mokyklų futbolo 5x5 varžybose ir laimėjo II vietą.

     Lapkričio 23 dieną Vidiškių gimnazijos pradinukų komanda dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninėse kvadrato varžybose Ignalinoje.

     Lapkričio 24 dieną Ignalinoje vyko rajono mokyklų berniukų kvadrato varžybos. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos sporto salėje varžėsi Didžiasalio „Ryto“ gimnazija,  Dūkšto mokykla, Česlovo Kudabos progimnazija ir Vidiškių gimnazija.

     Lapkričio 22 dieną vyko rajono mokyklų 3-4 klasių mokinių konkursas „Diktanto meistras 2016“. Jame dalyvavo 3 klasės mokinės Austėja Garnevičiūtė, Beatričė Meilutė ir Mielagėnų skyriaus trečiokė Aistė Apyvalaitė bei 4 klasės mokinės Deimantė Mažeikaitė, Gabija Peciulevičiūtė. Konkurse geriausiai sekėsi Aistei Apyvalaitei – ji užėmė III vietą. Jos mokytoja – pradinių klasių vyr. mokytoja Rožė Bielinienė. Sveikiname!