Mokinių pasiekimai

Sėkmė tarptautiniame konkurse

     Nors gimnazijos Mielagėnų skyriaus 1, 2, 3 jungtinėje klasėje mokosi nedaug – tik vienuolika – mokinukų, bet jie yra labai aktyvūs įvairiausių konkursų  dalyviai.  O labiausiai džiugina tai, kad dalyvaudami jie nuolat skina laurus. Štai kad ir visai neseniai vykusiame tarptautiniame 3-4 klasių mokinių piešinių konkurse „Jie – mūsų draugai...!“ trečiokė Laura Janutėnaitė tapo nugalėtoja. Jos piešinys „Pabėriau trupinėlių“ vertinimo komisijos buvo išrinktas geriausiu. Mokinę konkursui paruošė pradinių klasių vyr. mokytoja Rožė Bielinienė. Sveikiname!
Ankstesni įrašai


     Gruodžio 12 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo informatikos olimpiada. Jos tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi informatika, informacinėmis technologijomis, programavimu, gilinti ir plėsti dalykines žinias.

     Mūsų gimnazijos berniukų futbolo komanda gruodžio 7 dieną dalyvavo rajono mokyklų futbolo 5x5 varžybose ir iškovojo II vietą.

    Mūsų gimnazijos mergaičių futbolo komanda dalyvavo rajono mokyklų futbolo 5x5 varžybose ir laimėjo II vietą.

     Lapkričio 23 dieną Vidiškių gimnazijos pradinukų komanda dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninėse kvadrato varžybose Ignalinoje.

     Lapkričio 24 dieną Ignalinoje vyko rajono mokyklų berniukų kvadrato varžybos. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos sporto salėje varžėsi Didžiasalio „Ryto“ gimnazija,  Dūkšto mokykla, Česlovo Kudabos progimnazija ir Vidiškių gimnazija.