Mokinių pasiekimai

Tinklinio varžybose laimėta I vieta

     Sausio 19 dieną mūsų gimnazijos sporto salėje vyko rajono kaimo vietovių mokyklų berniukų tinklinio varžybos. Į svečius atvyko Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos ir Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro tinklininkai. Mūsų gimnazijos tinklinio komanda (Deividas Baubinas, Jokūbas Čeponis, Emilis Druteika, Andrius Martinkėnas, Vytenis Mikalajūnas, Ovidijus Nasevičius, Povilas Trubila, Arnas Sabaliauskas) nugalėjo svečių komandas ir laimėjusi pirmąją vietą įgijo teisę dalyvauti zoninėse Lietuvos mokyklų žaidynių tinklinio varžybose.

Gintaras Gruodis, kūno kultūros mokytojas metodininkas
Ankstesni įrašai


     Sausio 13 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada. Jos tikslas – skatinti mokinius domėtis biologija, ugdyti mokinių mokslinį-kritinį mąstymą, grindžiamą išsamiomis biologijos žiniomis, ugdyti kūrybiškumą ir savarankiškumą, eksperimentinio darbo įgūdžius ir gebėjimus. Suvedus rezultatus paaiškėjo, kad 11 klasių grupėje III vietą užėmė trečiokas gimnazistas Simonas Čeponis, o 12 klasių grupėje sėkmė lydėjo net du gimnazistus: Dūkšto skyriaus abiturientas Arvydas Baranauskas užėmė I vietą, o Kamilė Trusevičiūtė – III vietą. Mokinius olimpiadai paruošė biologijos mokytoja ekspertė Ona Motiejonienė ir Dūkšto skyriaus biologijos mokytoja metodininkė Sonata Petkūnienė. Sveikiname!

     Sausio 11 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo anglų kalbos olimpiada 11 klasių mokiniams. Olimpiados tikslas – skatinti mokinius domėtis anglų kalba, šia kalba kalbančių šalių kultūra. Labai džiugu, kad Vidiškių gimnazijos III klasės mokinė Dovilė Milišauskaitė užėmė 1 vietą (mokyt. I. Labuckienė), Vidiškių gimnazijos Dūkšto skyriaus III klasės mokinys Viktoras Majevskis – 2 vietą (mokyt. L.Drūteikienė). Sveikiname nugalėtojus ir jų mokytojas!

     Dovilė Milišauskaitė atstovaus Ignalinos rajonui ir dalyvaus Lietuvos 11 klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje, kuri vyks Kėdainiuose vasario 25 dieną.

Ingrida Labuckienė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja

     Nuo 2016 m. gruodžio 12 d. iki 2017 m. sausio 9 d. Vilniaus „Aušros“ mokykla-darželis organizavo respublikinį 1-4 klasių mokinių aplikacijos konkursą „Kalėdų belaukiant“. Konkurse dalyvavo gimnazijos Mielagėnų skyriaus pradinukai. Po ilgų diskusijų bendru vertinimo komisijos narių nutarimu buvo išrinkti aplikacijos konkurso „Kalėdų belaukiant“ nugalėtojai. 3 klasių grupėje nugalėtoja tapo Mielagėnų skyriaus trečiokė Aistė Apyvalaitė, jos aplikacija užėmė II vietą. Mergaitę konkursui paruošė pradinių klasių vyresnioji mokytoja Rožė Bielinienė. Sveikiname!

     Menų studija „Linksmos spalvos“, bendradarbiaudama su Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos vaikų biblioteka „Saulutė“, organizavo ketvirtąjį respublikinį vaikų ir moksleivių piešinių konkursą „Apšerkšniję mūsų žiemos“. Jame dalyvavo Mielagėnų skyriaus mokinukai. Geriausiai pasisekė trečiokei Rugilei Mačėnaitei. Ji savo piešinyje „Kalėdų naktį“ pavaizdavo Lietuvos gamtos grožį žiemą. Ir neliko nepastebėta. Komisija Rugilės piešinį įvertino III vieta.

     Mergaitę respublikiniam konkursui paruošė pradinių klasių vyr. mokytoja Rožė Bielinienė. Sveikiname!

     Nors gimnazijos Mielagėnų skyriaus 1, 2, 3 jungtinėje klasėje mokosi nedaug – tik vienuolika – mokinukų, bet jie yra labai aktyvūs įvairiausių konkursų  dalyviai.