Mokinių pasiekimai

Konkursas – paroda ,,Dovanos kitaip...‘‘

     Vasario 28 dieną Ignalinos viešojoje bibliotekoje įvyko konkurso – parodos ,,Dovanos kitaip...‘‘ baigiamasis etapas. Konkurso – parodos tikslas yra skatinti informacinių technologijų netradicinį panaudojimą, formuoti kūrybos ir aktyvios veiklos principus bei skleisti meninę patirtį ir sukauptas žinias savo bendraamžiams ir visuomenei. Konkursui- parodai  buvo pateikti  penki darbai, keturi iš jų užėmė prizines vietas:

  • 5-6 klasių grupėje I vietą užėmė Elzė Trubilaitė, III vietą –Gabija Apyvalaitė.
  • 7-9 klasių grupėje III vietą  užėmė Erika Mudinaitė ir Emilis Druteika.
  • 10-12 klasių grupėje I vietą užėmė Adelė Misiūnaitė.

Padėkos raštais apdovanotos ir mokytojos, konsultavusios mokinius: Audronė Krikščionaitienė, Joana Garnevičienė. Sveikiname!
Ankstesni įrašai


     Mūsų gimnazijos pradinukų kvadrato komanda vasario 24 dieną dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninėse kvadrato varžybose Molėtų rajono Alantos gimnazijoje.

     Vasario 24 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko rajoninė technologijų olimpiada 8-12 klasių mokiniams. Jos tema - ,,Mes – kūrybingi ir išmanūs‘‘. Olimpiadoje dalyvavo penki mūsų gimnazijos mokytojų Audronės Krikščionaitienės ir Rimanto Malinausko parengti mokiniai: Ernesta Paslauskaitė, Justinas Kazimirėnas, Adelė Misiūnaitė, Juozas Guiskis ir Raminta Repečkaitė.

     Vasario 23-ąją Visagino rekreacijos paslaugų centre III „Juventus“ krepšinio lygos etapo rungtynėse susitiko šio miesto „Verdenės“ (0-3) komanda ir svečiai iš Ignalinos rajono – Vidiškių gimnazijos „Žaibas“ (1-1). Visaginiečiai svečiams priešintis sugebėjo tik du kėlinius, o antroje mačo pusėje  subyrėjęs šeimininkų komandos žaidimas lėmė jų pralaimėjimą rezultatu 69:101 (13:21, 23:19, 16:36, 17:25).

     Vasario 22 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko rajoninė dailės olimpiada. Mūsų gimnazijai atstovavo IV klasės mokinė Raminta Repečkaitė. Šių metų olimpiados tema – „Piliakalniai: praeities retrospektyva, dabarties realijos, ateities vizijos“.  Olimpiadoje Raminta pristatė namų darbą – kūrinį  „Piliakalnio istorijos“, atliktą mišria technika, o rajoninio etapo metu grafikos priemonėmis sukūrė kūrinį, kuris komisijos buvo puikiai įvertintas.

     Audronė Krikščionaitienė, dailės mokytoja metodininkė

     Paskelbti edukacinio konkurso „Olympis 2016 - rudens sesija“ rezultatai. Puikiai pasirodė mūsų gimnazjos mokiniai. Jų rezultatus galite pamatyti čia. Olympis 2016 rezultatai