Mokinių pasiekimai

Sėkmė konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“

     Vasario 27 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre įvyko konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ vertinimo komisijos posėdis. Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai. Net keli mokinių kūrybiniai darbai buvo įvertinti diplomais ir išsiųsti respublikinei vertinimo komisijai. 5-8 klasių grupėje piešinių dalyje I vietą užėmė Monika Žemaitytė, II vietą – Elija Guiskytė. 9-12 klasių grupėje II vietą užėmė Adelė Misiūnaitė, III vietą – Kamilė Trusevičiūtė ir Edita Gulbinskaitė. Sveikiname!

Audronė Krikščionaitienė, dailės mokytoja metodininkė
Ankstesni įrašai


     Vasario 28 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje  vyko Lietuvos mokyklų žaidynių estafečių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“.

     Vasario 28 dieną Ignalinos viešojoje bibliotekoje įvyko konkurso – parodos ,,Dovanos kitaip...‘‘ baigiamasis etapas. Konkurso – parodos tikslas yra skatinti informacinių technologijų netradicinį panaudojimą, formuoti kūrybos ir aktyvios veiklos principus bei skleisti meninę patirtį ir sukauptas žinias savo bendraamžiams ir visuomenei.

     Mūsų gimnazijos pradinukų kvadrato komanda vasario 24 dieną dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninėse kvadrato varžybose Molėtų rajono Alantos gimnazijoje.

     Vasario 24 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko rajoninė technologijų olimpiada 8-12 klasių mokiniams. Jos tema - ,,Mes – kūrybingi ir išmanūs‘‘. Olimpiadoje dalyvavo penki mūsų gimnazijos mokytojų Audronės Krikščionaitienės ir Rimanto Malinausko parengti mokiniai: Ernesta Paslauskaitė, Justinas Kazimirėnas, Adelė Misiūnaitė, Juozas Guiskis ir Raminta Repečkaitė.

     Vasario 23-ąją Visagino rekreacijos paslaugų centre III „Juventus“ krepšinio lygos etapo rungtynėse susitiko šio miesto „Verdenės“ (0-3) komanda ir svečiai iš Ignalinos rajono – Vidiškių gimnazijos „Žaibas“ (1-1). Visaginiečiai svečiams priešintis sugebėjo tik du kėlinius, o antroje mačo pusėje  subyrėjęs šeimininkų komandos žaidimas lėmė jų pralaimėjimą rezultatu 69:101 (13:21, 23:19, 16:36, 17:25).