Mokinių pasiekimai

Džiaugiamės Skirmanto Strašinsko (6 kl.) sėkme!

     Kings - tai tarptautinė įmonė, organizuojanti matematikos ir anglų k. olimpiadas Lietuvoje, Estijoje, Lenkijoje ir Gruzijoje. Kings komanda siekia puoselėti visuomenės švietimo idėją bei kurti naują, novatorišką ir unikalią jos viziją, pagrįstą nuolatine perspektyva tobulėti ir augti kiekvienam norinčiam!   

     Sekmadienį (04.09) startavo kvalifikacinis anglų k. etapas, daugiau nei 1900 mokinių suskubo išbandyti savo užsienio kalbos žinias, pasisemti teigiamų emocijų ir pradėti savo atostogas kartu su  KINGS olimpiada! Dalyviai, surinkę daugiau nei 25 taškus iš galimų 70, patenka į antrąjį olimpiados etapą, t.y. finalą, kuris vyks gegužės 14 d. Finalistai rungsis dėl geriausio Kingsiečio vardo bei šaunių prizų: "Sponge" planšečių, išmaniųjų laikrodžių bei veiksmo kamerų!

     Smagu, kad 6 kl. moksleivis Skirmantas nusprendė išbandyti savo anglų k. žinias ir parodė puikų rezultatą, surinko visus galimus 70 taškus ir pateko į finalą. (Kvalifikacinis anglų k. konkursas vyko Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje. Ačiū, Skirmanto mamai, pasirūpinusiai, kad sūnus nuvyktų į Uteną).

     Skirmantui linkime kuo didžiausios sėkmės finale!

Jurgita Raketienė, anglų k. vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     Balandžio 12 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko kompiuterinių piešinių konkurso ,,Mano pasaulio spalvos‘‘ vertinimo komisijos posėdis. Mokiniai dalyvavo kompiuterinių piešinių ir koliažų sekcijose. Jie buvo skirstomi į 3 amžiaus grupes. Komisija sulaukė net 76 darbų.

     „Juventus“ krepšinio lygos finalinės kovos nenumaldomai artėja, o mes ir toliau siūlome Jums susipažinti su visomis balandžio 21-22 dienomis Utenos arenoje lygos Finalo šešete dalyvausiančiomis komandomis. Jau turėjote skaityti apie Zarasų rajono atstovus – „Ąžuolo“ krepšininkus, Visagino „Verdenės“ gimnazijos krepšininkus, o pastarąjį kartą susipažinote su Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos „Giedra“. Keliaujame į III etapo lentelės viršų ir pristatome 3-ąją vietą regioniniame etape iškovojusią Vidiškių gimnazijos ekipą „Žaibas“.

     Praėjusiais mokslo metais mūsų gimnazijos matematikos mokytojų pradėtos organizuoti komandinės 5-8 klasių matematikos varžytuvės šiais metais vyko Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijoje.

     Baigėsi rajono mokyklų berniukų, gimusių 2001 m. ir jaunesnių, krepšinio 5x5 pirmenybės. Kovo 29 dieną Ignalinos SPC sporto salėje mūsų gimnazijos krepšininkai paskutinėse varžybose susitiko su Dūkšto mokyklos krepšinio komanda, kurią nugalėjo rezultatu 80:32.

     Šiuo metu vyksta rajono mokyklų berniukų, gimusių 2001 m. ir jaunesnių, krepšinio 5x5 pirmenybės. Kovo 28 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos sporto salėje mūsų gimnazijos krepšininkai susitiko su Naujojo Daugėliškio mokyklos – daugiafunkcio centro krepšinio komanda ir nugalėjo ją rezultatu 50:40.