Iškovota III vieta regioniniame teisinių žinių konkurse „Temidė“

Balandžio 18 d. Utenos „Saulės“ gimnazijoje vyko regioninis teisinių žinių konkursas „Temidė“. Šiame konkurse  mūsų gimnazijos komanda „Vardan laisvės“ (Monika Žemaitytė, Simonas Čeponis, Kotryna Ševcovaitė, Ernesta Paslauskaitė, Julija Lapteva, kuriuos ruošė socialinė pedagogė Jurgita Rėkašienė ir mokytojas Dainius Vaitkevičius) iškovojo III vietą.

Džiaugiamės garbinga vieta ir sveikiname nugalėtojus!

Kings - tai tarptautinė įmonė, organizuojanti matematikos ir anglų k. olimpiadas Lietuvoje, Estijoje, Lenkijoje ir Gruzijoje. Kings komanda siekia puoselėti visuomenės švietimo idėją bei kurti naują, novatorišką ir unikalią jos viziją, pagrįstą nuolatine perspektyva tobulėti ir augti kiekvienam norinčiam!

Balandžio 12 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko kompiuterinių piešinių konkurso ,,Mano pasaulio spalvos‘‘ vertinimo komisijos posėdis. Mokiniai dalyvavo kompiuterinių piešinių ir koliažų sekcijose. Jie buvo skirstomi į 3 amžiaus grupes. Komisija sulaukė net 76 darbų.

„Juventus“ krepšinio lygos finalinės kovos nenumaldomai artėja, o mes ir toliau siūlome Jums susipažinti su visomis balandžio 21-22 dienomis Utenos arenoje lygos Finalo šešete dalyvausiančiomis komandomis. Jau turėjote skaityti apie Zarasų rajono atstovus – „Ąžuolo“ krepšininkus, Visagino „Verdenės“ gimnazijos krepšininkus, o pastarąjį kartą susipažinote su Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos „Giedra“. Keliaujame į III etapo lentelės viršų ir pristatome 3-ąją vietą regioniniame etape iškovojusią Vidiškių gimnazijos ekipą „Žaibas“.

Praėjusiais mokslo metais mūsų gimnazijos matematikos mokytojų pradėtos organizuoti komandinės 5-8 klasių matematikos varžytuvės šiais metais vyko Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijoje.

Baigėsi rajono mokyklų berniukų, gimusių 2001 m. ir jaunesnių, krepšinio 5x5 pirmenybės. Kovo 29 dieną Ignalinos SPC sporto salėje mūsų gimnazijos krepšininkai paskutinėse varžybose susitiko su Dūkšto mokyklos krepšinio komanda, kurią nugalėjo rezultatu 80:32.