Mokinių pasiekimai

Kelias į finalo šešetą: Vidiškių „Žaibas“

     „Juventus“ krepšinio lygos finalinės kovos nenumaldomai artėja, o mes ir toliau siūlome Jums susipažinti su visomis balandžio 21-22 dienomis Utenos arenoje lygos Finalo šešete dalyvausiančiomis komandomis. Jau turėjote skaityti apie Zarasų rajono atstovus – „Ąžuolo“ krepšininkus, Visagino „Verdenės“ gimnazijos krepšininkus, o pastarąjį kartą susipažinote su Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos „Giedra“. Keliaujame į III etapo lentelės viršų ir pristatome 3-ąją vietą regioniniame etape iškovojusią Vidiškių gimnazijos ekipą „Žaibas“. Įveikę savo priešininkus Ignalinos rajone vidiškiečiai iškovojo galimybę varžytis regioniniame etape. Burtai lėmė, kad Vidiškių komandai teko keliauti į Visaginą ir Molėtus, o savų žiūrovų akivaizdoje jie priėmė Anykščių, Zarasų ir Utenos krepšininkus. Be savo lyderio III etapą pradėję Vidiškių gimnazijos krepšininkai iškovojo 2 pergales, patyrė 3 nesėkmės ir dėl geresnio tarpusavio rungtynių su Visaginu bei Giedraičiais užėmė trečiąją vietą. „Juventus“ krepšinio lyga nusprendė pasidomėti, kaip Vidiškių „Žaibo“ komandos lyderis Modestas Mackevičius vertina praėjusį etapą ir kaip vyksta pasiruošimas balandžio 21 d. įvyksiančiam ketvirtfinaliui prieš Zarasų „Ąžuolo“ ekipą.

Įrodę savo pranašumą Ignalinos rajone patekote į III „Juventus“ krepšinio lygos etapą, kuriame išbandėte jėgas su visomis Finalo šešete dalyvausiančiomis komandomis. Kokie jūsų tikslai buvo prieš prasidedant III „Juventus“ krepšinio lygos etapui? Žinoma, norėjome pačių aukščiausių vietų, bet kažkokių konkrečių tikslų nebuvome išsikėlę. Ėjome ir žaidėme savo žaidimą. III etape užėmėme trečiąją vietą ir tai, manau, yra tikrai geras rezultatas.

Kas Jus labiausiai nustebino regioninėse kovose? Labiausiai stebina tai, kad šiame sezone kiekviena komanda gali įveikti viena kitą, visos ekipos yra labai konkurencingos ir visada pateikia kažkokių staigmenų, o jų III etape, manau, tikrai netrūko. Taip pat norėčiau išskirti Molėtų r. Giedraičių „Giedros“ fanus. Kiek pačiam teko žaisti JKL, tokių fanų tikrai neturėjo nė viena kita ekipa. Manau, kad tai yra labai nuostabu, jog jie ateina ir taip aktyviai palaiko savo mėgstamą komandą. Konkrečiai kitos komandos, nustebinusios savo žaidimu, išskirti negalėčiau – iš visų galima buvo tikėtis pasipriešinimo.

III etape iškovojote 2 pergales ir patyrėte 3 nesėkmes. Ką žadate daryti kitaip, kad rezultatai pagerėtų, o gal nieko nekeisite ir žaisite sau įprastą žaidimą? Ką labiausiai akcentuojate prieš Finalo šešeto varžybas? Rezultatas tikrai neblogas, tačiau visada galime ir norime žaisti geriau. Kažko konkretaus tikrai negerinsime ir nekeisime. Tiesiog bandysime dažniau susirinkti į treniruotes, gerinsime komandinį žaidimą, kadangi bendrų treniruočių neturim daug. Pagrindinis dalykas, kurį būtinai reikia gerinti – gynyba. Ypatingų strategijų nekursime, tiesiog reikia atiduoti visą save aikštelėje ir kovoti tik dėl pergalės.

„Juventus“ krepšinio lygos ketvirtfinalyje susitiksite su Zarasų rajono atstovais – „Ąžuolo“ gimnazijos krepšininkais. Pastarąjį kartą pergalę šventėte jūs. Ką gero pabrėžiate „Ąžuolo“ žaidime ir kokios šį kartą bus pagrindinės užduotys siekiant pakartoti pergalę ir keliauti į lygos pusfinalį? Zarasiškiai nustebino savo tritaškių pataikymų, kurių, tiesą pasakius, tikrai nesitikėjau. Stengsimės pristabdyti jų tritaškius bei žaisime savo žaidimą. Žinoma, stengsimės prasimušti į pusfinalį.

Ar apskritai džiaugiatės pasirodymu III „Juventus“ krepšinio lygos etape? Jei ne – ką pozityvaus įžvelgiate savo komandoje ar žaidime? Viskas yra tikrai labai gerai. Kelias rungtynes prastai gynėmės ir tai yra vienintelis dalykas, kuris kažkiek nuvylė. Manau, kad viskas bus gerai ir stengsimės kuo geriau pasirodyti JKL Finalo šešete!

Balandžio 21-ąją, 9:30, Utenos arenoje prasidėsiančiame ketvirtfinalyje Vidiškių „Žaibas“ stos į kovą su Zarasų „Ąžuolu“ dėl patekimo į „Juventus“ krepšinio lygos pusfinalį ir kovos dėl medalių. Lygos pusfinaliai startuos balandžio 21 d., 12 val. Tos pačios dienos vakare žiūrovų laukia „Visų žvaigždžių“ šventė su „Mad Money“, „Greentrials“, „ECHO Dance“ ir „Argo“ šokėjomis, prasidėsianti 18:30. Čempionato finalai vyks antrąją Finalo šešeto dieną, balandžio 22-ąją. 17 val. komandos rungtyniaus dėl III vietos, 18:30 – dėl čempionų titulo bei pagrindinio lygos prizo – kelionės į Kroatijos kurortą Rijeką.

Informacija iš www.juventuslyga.lt
Ankstesni įrašai


     Praėjusiais mokslo metais mūsų gimnazijos matematikos mokytojų pradėtos organizuoti komandinės 5-8 klasių matematikos varžytuvės šiais metais vyko Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijoje.

     Baigėsi rajono mokyklų berniukų, gimusių 2001 m. ir jaunesnių, krepšinio 5x5 pirmenybės. Kovo 29 dieną Ignalinos SPC sporto salėje mūsų gimnazijos krepšininkai paskutinėse varžybose susitiko su Dūkšto mokyklos krepšinio komanda, kurią nugalėjo rezultatu 80:32.

     Šiuo metu vyksta rajono mokyklų berniukų, gimusių 2001 m. ir jaunesnių, krepšinio 5x5 pirmenybės. Kovo 28 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos sporto salėje mūsų gimnazijos krepšininkai susitiko su Naujojo Daugėliškio mokyklos – daugiafunkcio centro krepšinio komanda ir nugalėjo ją rezultatu 50:40.

     Mūsų gimnazijos pradinukų komanda kovo 24 dieną turėjo progą išbandyti savo jėgas zoninėse kaimo mokyklų estafečių varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, kurios vyko Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijoje.

     Kovo 22 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys“. Jos tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi geografija ir jos populiarinimą, sudaryti galimybes visiems 9-12 klasių mokiniams varžytis mokyklose ir atrinkti stipriausius mokinius, galinčius toliau varžytis konkursuose ir olimpiadose. Mūsų gimnazistai irgi dalyvavo šioje olimpiadoje, ir jiems neblogai sekėsi. 10 klasių grupėje II klasės mokinė Adelė Misiūnaitė užėmė I vietą, o 12 klasių grupėje IV klasės mokinė Monika Valkauskaitė –  III vietą. Mokines olimpiadai paruošė geografijos vyr. mokytojas Arvydas Medzevičius. Sveikiname!