Mokinių pasiekimai

Pirmosios vietos konkurse „Mano pasaulio spalvos“

     Balandžio 12 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko kompiuterinių piešinių konkurso ,,Mano pasaulio spalvos‘‘ vertinimo komisijos posėdis. Mokiniai dalyvavo kompiuterinių piešinių ir koliažų sekcijose. Jie buvo skirstomi į 3 amžiaus grupes. Komisija sulaukė net 76 darbų.

Mūsų gimnazijos mokinius konkurse lydėjo sėkmė:

  • 1-4 klasių grupėje piešinių dalyje I vietą užėmė Austėja Garnevičiūtė 3 kl.;
  • 5-8 klasių grupėje piešinių dalyje I vietą užėmė Eva Risakovaitė 5 kl.;
  • 9-12 klasių grupėje piešinių dalyje I vietą užėmė Kotryna Ševcovaitė II kl.;
  • 5-8 klasių grupėje koliažų dalyje I vietą užėmė Meta Theresa Unger 7 kl.

Sveikiname nugalėtojas!

Joana Garnevičienė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė.
Ankstesni įrašai


     „Juventus“ krepšinio lygos finalinės kovos nenumaldomai artėja, o mes ir toliau siūlome Jums susipažinti su visomis balandžio 21-22 dienomis Utenos arenoje lygos Finalo šešete dalyvausiančiomis komandomis. Jau turėjote skaityti apie Zarasų rajono atstovus – „Ąžuolo“ krepšininkus, Visagino „Verdenės“ gimnazijos krepšininkus, o pastarąjį kartą susipažinote su Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos „Giedra“. Keliaujame į III etapo lentelės viršų ir pristatome 3-ąją vietą regioniniame etape iškovojusią Vidiškių gimnazijos ekipą „Žaibas“.

     Praėjusiais mokslo metais mūsų gimnazijos matematikos mokytojų pradėtos organizuoti komandinės 5-8 klasių matematikos varžytuvės šiais metais vyko Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijoje.

     Baigėsi rajono mokyklų berniukų, gimusių 2001 m. ir jaunesnių, krepšinio 5x5 pirmenybės. Kovo 29 dieną Ignalinos SPC sporto salėje mūsų gimnazijos krepšininkai paskutinėse varžybose susitiko su Dūkšto mokyklos krepšinio komanda, kurią nugalėjo rezultatu 80:32.

     Šiuo metu vyksta rajono mokyklų berniukų, gimusių 2001 m. ir jaunesnių, krepšinio 5x5 pirmenybės. Kovo 28 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos sporto salėje mūsų gimnazijos krepšininkai susitiko su Naujojo Daugėliškio mokyklos – daugiafunkcio centro krepšinio komanda ir nugalėjo ją rezultatu 50:40.

     Mūsų gimnazijos pradinukų komanda kovo 24 dieną turėjo progą išbandyti savo jėgas zoninėse kaimo mokyklų estafečių varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, kurios vyko Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijoje.