Respublikinėje technologijų olimpiadoje iškovotas bronzos medalis!

Balandžio 20-21 dienomis Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vyko respublikinė technologijų olimpiada. Kaip ir praeitais mokslo metais Ignalinos rajonui atstovavo dvi mūsų gimnazistės - Adelė Misiūnaitė ir Raminta Repečkaitė. Pernai labiau pasisekė Adelei, o šį kartą su reikšmingu laimėjimu sugrįžo Raminta. Ji apdovanota Švietimo ir mokslo ministerijos III laipsnio diplomu bei bronzos medaliu. Sveikiname!

Audronė Krikščionaitienė Įrašo autorius:
Audronė Krikščionaitienė
Dailės ir technologijų mokytoja metodininkė

Balandžio 18 d. Utenos „Saulės“ gimnazijoje vyko regioninis teisinių žinių konkursas „Temidė“.

Kings - tai tarptautinė įmonė, organizuojanti matematikos ir anglų k. olimpiadas Lietuvoje, Estijoje, Lenkijoje ir Gruzijoje. Kings komanda siekia puoselėti visuomenės švietimo idėją bei kurti naują, novatorišką ir unikalią jos viziją, pagrįstą nuolatine perspektyva tobulėti ir augti kiekvienam norinčiam!

Balandžio 12 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko kompiuterinių piešinių konkurso ,,Mano pasaulio spalvos‘‘ vertinimo komisijos posėdis. Mokiniai dalyvavo kompiuterinių piešinių ir koliažų sekcijose. Jie buvo skirstomi į 3 amžiaus grupes. Komisija sulaukė net 76 darbų.

„Juventus“ krepšinio lygos finalinės kovos nenumaldomai artėja, o mes ir toliau siūlome Jums susipažinti su visomis balandžio 21-22 dienomis Utenos arenoje lygos Finalo šešete dalyvausiančiomis komandomis. Jau turėjote skaityti apie Zarasų rajono atstovus – „Ąžuolo“ krepšininkus, Visagino „Verdenės“ gimnazijos krepšininkus, o pastarąjį kartą susipažinote su Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos „Giedra“. Keliaujame į III etapo lentelės viršų ir pristatome 3-ąją vietą regioniniame etape iškovojusią Vidiškių gimnazijos ekipą „Žaibas“.

Praėjusiais mokslo metais mūsų gimnazijos matematikos mokytojų pradėtos organizuoti komandinės 5-8 klasių matematikos varžytuvės šiais metais vyko Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijoje.