Mokinių pasiekimai

Ernestos sėkmė regioniniame konkurse „Sidabro vainikėlis“

     Balandžio mėnesį aštuntokė Ernesta Paslauskaitė dalyvavo rajoniniame konkurse „Sidabro vainikėlis“. Ernestos sukurti karpiniai, kuriuose vaizduojamas gyvybės medis, sužavėjo komisiją ir ji tapo konkurso laureate. Ernestos ir kitų laureatų kūriniai buvo išsiųsti dalyvauti regioniniame konkurso etape. Ten kūrybingos ir kruopščios mergaitės karpiniai vėl buvo pastebėti. Ernesta laimėjo I – ąją vietą! Šiuo metu karpiniai dalyvauja respublikiniame konkurso etape, kurio rezultatus sužinosime gegužės mėnesio pabaigoje. Kol laukiame rezultatų kviečiu, pasigrožėti Ernestos kūriniais.

Audronė Krikščionaitienė, dailės mokytoja metodininkė
Ankstesni įrašai


     Gegužės 5 d. Ignalinos miesto stadione vyko rajono mokyklų pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybos, kurių tikslas – populiarinti lengvąją atletiką tarp rajono moksleivių, išaiškinti stipriausias rajono mokyklų komandas – mergaičių ir berniukų, kurios gins rajono garbę Lietuvos mokinių sporto žaidynių varžybose.

       Kaip ir kiekvieną pavasarį gimnazijos pradinukai dalyvavo rajoniniame saugaus eismo konkurse „Šviesoforas“. Iš kiekvienos klasės mokykliniame etape buvo išrinkti geriausiai SE taisykles mokantys ir praktines užduotis atlikę mokiniai.

     Balandžio 20-21 dienomis Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vyko respublikinė technologijų olimpiada. Kaip ir praeitais mokslo metais Ignalinos rajonui atstovavo dvi mūsų gimnazistės - Adelė Misiūnaitė ir Raminta Repečkaitė.

     Balandžio 18 d. Utenos „Saulės“ gimnazijoje vyko regioninis teisinių žinių konkursas „Temidė“.

     Kings - tai tarptautinė įmonė, organizuojanti matematikos ir anglų k. olimpiadas Lietuvoje, Estijoje, Lenkijoje ir Gruzijoje. Kings komanda siekia puoselėti visuomenės švietimo idėją bei kurti naują, novatorišką ir unikalią jos viziją, pagrįstą nuolatine perspektyva tobulėti ir augti kiekvienam norinčiam!