Mokinių pasiekimai

III vietos trikovės varžybose

     Gegužės 5 d. Ignalinos miesto stadione vyko rajono mokyklų pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybos, kurių tikslas – populiarinti lengvąją atletiką tarp rajono moksleivių, išaiškinti stipriausias rajono mokyklų komandas – mergaičių ir berniukų, kurios gins rajono garbę Lietuvos mokinių sporto žaidynių varžybose. Mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos turėjo puikią galimybę išbandyti savo jėgas kamuoliuko metimo, šuolio į tolį įsibėgėjus ir 30 m bėgimo rungtyse. Nors varžybose rungėsi komandos iš šešių mokyklų, mūsų pradinukai parodė puikius sportinius gebėjimus ir pateko tarp prizininkų – iškovotos III-sios vietos. Mergaičių komandoje rungtyniavo Gintarė Guigaitė, Skaistė Velytė, Vilija Čičovaitė, Austėja Garnevičiūtė ir Gabija Bražiūnaitė. Berniukų komandoje – Dovydas Bogomolskas, Ramūnas Kurgonas, Vitalij Andrejev, Aistis Sabaliauskas ir Ričardas Česokas. Sportininkai apdovanoti medaliais. Sveikiname!

Elena Abeciūnienė, pradinių klasių vyr. mokytoja
Ankstesni įrašai


       Kaip ir kiekvieną pavasarį gimnazijos pradinukai dalyvavo rajoniniame saugaus eismo konkurse „Šviesoforas“. Iš kiekvienos klasės mokykliniame etape buvo išrinkti geriausiai SE taisykles mokantys ir praktines užduotis atlikę mokiniai.

     Balandžio 20-21 dienomis Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vyko respublikinė technologijų olimpiada. Kaip ir praeitais mokslo metais Ignalinos rajonui atstovavo dvi mūsų gimnazistės - Adelė Misiūnaitė ir Raminta Repečkaitė.

     Balandžio 18 d. Utenos „Saulės“ gimnazijoje vyko regioninis teisinių žinių konkursas „Temidė“.

     Kings - tai tarptautinė įmonė, organizuojanti matematikos ir anglų k. olimpiadas Lietuvoje, Estijoje, Lenkijoje ir Gruzijoje. Kings komanda siekia puoselėti visuomenės švietimo idėją bei kurti naują, novatorišką ir unikalią jos viziją, pagrįstą nuolatine perspektyva tobulėti ir augti kiekvienam norinčiam!

     Balandžio 12 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko kompiuterinių piešinių konkurso ,,Mano pasaulio spalvos‘‘ vertinimo komisijos posėdis. Mokiniai dalyvavo kompiuterinių piešinių ir koliažų sekcijose. Jie buvo skirstomi į 3 amžiaus grupes. Komisija sulaukė net 76 darbų.