Mokinių pasiekimai

Puikus pasiekimas konkurse „Labanoro giria įvairiais metų laikais“

     Piešinių konkurse „Labanoro giria įvairiais  metų laikais“ dalyvavo keli gimnazijos dailės būrelio nariai, savo piešiniuose pavaizdavę Labanoro girią. Tai Austėja Garnevičiūtė, nupiešusi pavasarį girioje, Neringa Bražiūnaitė, vaizdavusi vasarą ir Ernesta Paslauskaitė, piešusi pelėdas. Sudėtingiausias ir daug laiko pareikalavęs aštuntokės Ernestos Paslauskaitės grafikos technika atliktas kūrinys „Girios pelėdos“ iškovojo II – ąją vietą. Ernesta kviečiama į apdovanojimų ceremoniją ir žygį baidarėmis Baltųjų ir Juodųjų Lakajų ežerais. Sveikiname Ernestą!

Audronė Krikščionaitienė, dailės mokytoja metodininkė
Ankstesni įrašai


     Balandžio mėnesį aštuntokė Ernesta Paslauskaitė dalyvavo rajoniniame konkurse „Sidabro vainikėlis“. Ernestos sukurti karpiniai, kuriuose vaizduojamas gyvybės medis, sužavėjo komisiją ir ji tapo konkurso laureate.

     Gegužės 5 d. Ignalinos miesto stadione vyko rajono mokyklų pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybos, kurių tikslas – populiarinti lengvąją atletiką tarp rajono moksleivių, išaiškinti stipriausias rajono mokyklų komandas – mergaičių ir berniukų, kurios gins rajono garbę Lietuvos mokinių sporto žaidynių varžybose.

       Kaip ir kiekvieną pavasarį gimnazijos pradinukai dalyvavo rajoniniame saugaus eismo konkurse „Šviesoforas“. Iš kiekvienos klasės mokykliniame etape buvo išrinkti geriausiai SE taisykles mokantys ir praktines užduotis atlikę mokiniai.

     Balandžio 20-21 dienomis Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vyko respublikinė technologijų olimpiada. Kaip ir praeitais mokslo metais Ignalinos rajonui atstovavo dvi mūsų gimnazistės - Adelė Misiūnaitė ir Raminta Repečkaitė.

     Balandžio 18 d. Utenos „Saulės“ gimnazijoje vyko regioninis teisinių žinių konkursas „Temidė“.