Mokinių pasiekimai

Skirmantas skina laurus

     Baigiantis mokslo metams, skaičiuojame nuveiktus darbus. 6 klasės mokinys Skirmantas Strašinskas gali tikrai džiaugtis savo pasiekimais tarptautinėje internetinėje olimpiadoje „Nalanda 2017“. Jis savarankiškai registravosi į pavasario sesiją „Nalanda 2017“ ir pasitikrino informatikos bei anglų kalbos žinias. Sėkmė dosni:  anglų kalbos II laipsnio diplomas (84%), informatikos III laipsnio diplomas (56%).

     Gegužės 14 dieną mokinys taip pat dalyvavo tarptautinės anglų kalbos KINGS olimpiados finale, kuris vyko Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje. Sveikiname  Skirmantą patekus tarp 4% gudriausių kingsiečių (62 taškai iš 70). Pritrūko labai nedaug, kad Skirmantą pasiektų prizinio fondo dovanėlės. Bet juk dar bus ir kiti mokslo metai...

Jurgita Raketienė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     Gegužės 23 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko konkurso "Fizika aplink mus‘‘ vertinimo komisijos posėdis. Mokiniai pristatė kūrybinius darbus (referatus, plakatus, piešinius, modelius, pateiktis ir kt.). Pateikčių (10-12 kl. ) dalyje nugalėtojais tapo mūsų antrokai gimnazistai: I vietą užėmė Salvinija Dervinytė, Deimantė Dinevičiūtė,  II vietą – Justinas Kazimirėnas. Sveikiname!

Joana Garnevičienė, fizikos mokytoja metodininkė

     Besibaigiant mokslo metams kaip iš gausybės rago pasipylė mokinių laimėjimai įvairiuose respublikiniuose dalykiniuose konkursuose. Laimėjimai nepaprastai džiugina, nes liudija, kad dalis mokinių gimnazijoje laiko veltui nešvaistė, o stropiai mokėsi ir gerino savo pasiekimus.

     Europos parlamento narys Bronis Ropė inicijavo nacionalinį konkursą „Kuriu ateities Europą“, skirtą Europos dienai. 8-19 metų amžiaus Lietuvos moksleiviai buvo kviečiami teikti šiam konkursui savo kūrybos piešinius ir fotografijas.

     Gegužės 5 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos stadione įvyko vaikų futbolo turnyras LGVJFA prezidentui Mamertui Abaravičiui atminti, kuriame dalyvavo komandos iš Vilniaus, Marijampolės, Trakų, Ignalinos, Švenčionėlių, Utenos, Pabradės. Šiame turnyre turėjo garbės dalyvauti ir trenerio Irmanto Nalivaikos auklėtiniai - Vidiškių gimnazijos mokiniai.

     Gegužės 12 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos stadione startavo Lietuvos seniūnijų mokyklų futbolo žaidynės „Golas 2017“. Šias Lietuvos seniūnijų mokyklų futbolo žaidynes inicijuoja Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA). Taip siekiama populiarinti futbolo žaidimą mokyklose bei bandoma sudominti vaikus, nelankančius sporto mokyklų, sportu ir sveika gyvensena. Komandos buvo suskirstytos į dvi skirtingas amžiaus grupes - gimę 2001-2003m. bei 2004m. ir jaunesni.