Mokinių pasiekimai

Konkursas „Kuriu ateities Europą“

     Artėjant minimai Europos dienai Europos Parlamento narys Bronis Ropė inicijavo moksleivių piešinių bei nuotraukų konkursą „Kuriu ateities Europą“. Konkursui darbus atsiuntė daugiau nei 350 įvairaus amžiaus mokinių iš visos Lietuvos. Šiame konkurse mūsų gimnazijos 8kl. mokinė Monika Žemaitė laimėjo I-ą vietą ir liepos mėn. keliaus aplankyti Europos Parlamentą. 7kl. mokinė Mėta Unger laimėjo II-ą vietą, Austėja Garnevičiūtė, Ramūnas Kurgonas, Gabrielė Grinkevičiūtė - III-ą. Mūsų gimnazijos direktorės dėka nugalėtojai gegužės 26 d. Klaipėdos Universitete dalyvavo apdovanojimo ceremonijoje ir visi gavo Padėkos raštus bei dovanų. Buvo graži šventė, kuri baigėsi surprizu - ledų porcija. Po ceremonijos mokiniai aplankė Klaipėdos zoologijos sodą, pasitaškė jūroje bei užsuko apžiūrėti D.Poškos Baublius. Pilni gerų įspūdžių grįžo namo, pažadėję sau, kad ir kitais metais dalyvaus konkurse bei stengsis laimėti I-ą vietą, t.y. kelionę į Europos Parlamentą. Būtų smagu, kad šis visų noras išsipildytų!

Ingrida Labuckienė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     Baigiantis mokslo metams, skaičiuojame nuveiktus darbus. 6 klasės mokinys Skirmantas Strašinskas gali tikrai džiaugtis savo pasiekimais tarptautinėje internetinėje olimpiadoje „Nalanda 2017“. Jis savarankiškai registravosi į pavasario sesiją „Nalanda 2017“ ir pasitikrino informatikos bei anglų kalbos žinias. Sėkmė dosni:  anglų kalbos II laipsnio diplomas (84%), informatikos III laipsnio diplomas (56%).

     Gegužės 23 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko konkurso "Fizika aplink mus‘‘ vertinimo komisijos posėdis. Mokiniai pristatė kūrybinius darbus (referatus, plakatus, piešinius, modelius, pateiktis ir kt.). Pateikčių (10-12 kl. ) dalyje nugalėtojais tapo mūsų antrokai gimnazistai: I vietą užėmė Salvinija Dervinytė, Deimantė Dinevičiūtė,  II vietą – Justinas Kazimirėnas. Sveikiname!

Joana Garnevičienė, fizikos mokytoja metodininkė

     Besibaigiant mokslo metams kaip iš gausybės rago pasipylė mokinių laimėjimai įvairiuose respublikiniuose dalykiniuose konkursuose. Laimėjimai nepaprastai džiugina, nes liudija, kad dalis mokinių gimnazijoje laiko veltui nešvaistė, o stropiai mokėsi ir gerino savo pasiekimus.

     Europos parlamento narys Bronis Ropė inicijavo nacionalinį konkursą „Kuriu ateities Europą“, skirtą Europos dienai. 8-19 metų amžiaus Lietuvos moksleiviai buvo kviečiami teikti šiam konkursui savo kūrybos piešinius ir fotografijas.

     Gegužės 5 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos stadione įvyko vaikų futbolo turnyras LGVJFA prezidentui Mamertui Abaravičiui atminti, kuriame dalyvavo komandos iš Vilniaus, Marijampolės, Trakų, Ignalinos, Švenčionėlių, Utenos, Pabradės. Šiame turnyre turėjo garbės dalyvauti ir trenerio Irmanto Nalivaikos auklėtiniai - Vidiškių gimnazijos mokiniai.