Mokinių pasiekimai

Mielagėnų skyriuje mokosi raštingiausia rajono ketvirtokė!

     Lapkričio 28 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko rajoninis 3 ir 4 klasių mokinių lietuvių kalbos diktanto konkursas ,,Diktanto meistras 2017‘‘. Konkurso tikslas – ugdyti poreikį būti raštingu, puoselėti pagarbą gimtajai kalbai, savo krašto kultūrai, tobulinti rašto kultūros įgūdžius, domėtis ir didžiuotis savo kalba.

     Konkurse gimnazijai atstovavo 6 mokiniai. Suvedus rezultatus paaiškėjo, kad geriausiai 4 klasių grupėje diktantą parašė (surinko maksimalų taškų skaičių) ir I vietą užėmė Aistė Apyvalaitė iš gimnazijos Mielagėnų skyriaus. Mergaitę konkursui paruošė pradinių klasių vyr. mokytoja Rožė Bielinienė. Sveikiname raštingiausią ketvirtokę ir jos mokytoją!

Jūratė Sveikauskienė, direktorė
Ankstesni įrašai


     Lapkričio 25 dieną mūsų gimnazijos berniukai (Gintautas Ramanauskas, Pijus Kardelis, Kirilas Maslabojevas, Rokas Ervinas Česūnas, Aivaras Malinauskas, Ugnius Patiejūnas, Jokūbas Steponėnas, Martynas Steponėnas, Dovydas Bogomolskas, Matas Rimko) dalyvavo  Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninėse kvadrato varžybose Juodupėje (Rokiškio r.).

     Ignalinoje lapkričio 15 dieną vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų 2007 metų gimimo ir jaunesnių mokinių kvadrato varžybos.

     Lapkričio 16 dieną Rokiškio Senamiesčio progimnazijoje vyko konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ II etapas, kuriame varžėsi 12 komandų iš įvairių Lietuvos rajonų. Ignalinos rajonui atstovavo mūsų gimnazijos 4 klasės mokinių komanda: Austėja Garnevičiūtė, Gabija Bražiūnaitė, Vitalij Andrejev, Ramūnas Kurgonas, Aistis Sabaliauskas ir mokytojai Elena Abeciūnienė ir Gintaras Gruodis.

     Lapkričio 8 ir 9 dienomis Č. Kudabos progimnazijos sporto salėje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų berniukų ir mergaičių kvadrato varžybos.

     Lapkričio 8 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo muzikos olimpiada 6-8 ir 9-12 klasių mokiniams. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių muzikinę kūrybinę raišką, plėtoti vaikų ir jaunimo kultūrą, kūrybiškumą, kelti muzikos dalyko prestižą. Abiejų grupių mokiniai atliko muzikinių žinių testą, muzikos rašto skaitymą, dainavo dainą.

     Olimpiadoje iš visų rajono bendrojo ugdymo mokyklų dalyvavo 8 mokiniai. Paskelbus rezultatus paaiškėjo, kad 6 – 8 klasių grupėje II vietą užėmė 6 klasės mokinė Kamilė Graužlytė, 9 – 12 klasių grupėje irgi II vietą - Justina Vilūnaitė. Merginas olimpiadai paruošė muzikos vyresnioji mokytoja Lionė Gruodienė. Sveikiname!

Jūratė Sveikauskienė, direktorė