Mokinių pasiekimai

Savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada

   Vasario 19 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi matematika, ugdyti jų kūrybiškumą, matematinę kultūrą ir mąstyseną, surasti ir puoselėti talentus, rengti mokinius tarptautinėms matematikos varžyboms, skatinti mokinių motyvaciją rinktis matematikos ar su ja susijusias specialybes.

     Komisijai suvedus rezultatus paaiškėjo, kad 11 klasių grupėje III vietą užėmė Dainius Čeponis, jo mokytojas Dainius Vaitkevičius. 12 klasių grupėje III vieta skirta Dūkšto skyriaus IV klasės mokiniui Viktorui Majevskiui, jo mokytoja Natalija Skunčikienė. Sveikiname prizininkus!

Dainius Vaitkevičius, matematikos vyr. mokytojas
Ankstesni įrašai


     Vasario 14 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko rajoninė technologijų olimpiada. Šių metų olimpiados tema -  „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“. Olimpiadoje dalyvavo pirmokė gimnazistė Ernesta Paslauskaitė ir trečios gimnazijos klasės mokinė Adelė Misiūnaitė.

     Vasario 14 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko konkurso ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija‘‘ vertinimo komisijos posėdis, kurio metu komisija išrinko gražiausius rajono mokinių kūrinius ir išsiuntė juos respublikinei vertinimo komisijai.

     Įsibėgėjus vasario mėnesiui, mūsų gimnaziją pasiekė ilgai laukti tarptautinės matematikos ir anglų kalbos olimpiados KINGS diplomai, kurie tradiciškai mokiniams bus įteikti mokslo metų užbaigimo šventėje.

     Mielagėnų skyriaus mokinukai dalyvavo šalies vaikų piešinių parodoje-konkurse „Piešiu Lietuvą“, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti.

     Vasario 9 dieną vykome į Ukmergę dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse kaimo vietovių mokyklų tinklinio varžybose. Jų metu sprendėsi, kurios dvi komandos iškovos teisę dalyvauti finalinėse varžybose.