Dalyvavome tinklinio varžybose

Kovo 21 dieną Ignalinoje vyko rajono BUM vaikinų tinklinio varžybos. Baubinas Deividas, Čeponis Jokūbas, Druteika Emilis, Nasevičius Ovidijus, Sabaliauskas Arnas, Trubila Povilas, Malinauskas Nerijus nugalėjo visas komandas ir laimėjo pirmą vietą. Varžybų teisėjai komandai nugalėtojai įteikė taurę ir diplomą, žaidėjams – medalius.

Kovo 24 dieną Egliškėse (Vilniaus r.) vyko Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės vaikinų tinklinio varžybos, kuriose mūsų tinklininkai po atkaklių kovų nusileidę Vilniaus Simono Daukanto bei Egliškių šv. Jono Bosko gimnazijų komandoms laimėjo trečiąją vietą. Verta paminėti, kad Egliškių šv. Jono Bosko gimnazija Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų tinklinio varžybose antrus metus iš eilės tapo čempionais, todėl reikia pagirti mūsų komandą, kuri sugebėjo mesti labai rimtą iššūkį.

Gintaras Gruodis, kūno kultūros mokytojas metodininkas

Kovo 27 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 4, 5 klasių mokinių konkursas ,,Mažasis diktantas". Jo tikslas – ugdyti jaunesniojo amžiaus mokinių raštingumo įgūdžius, teigiamas taisyklingos lietuvių kalbos vartosenos nuostatas, anksti atpažinti itin gabius vaikus ir skatinti jų pastangas pažinti ir siekti.

Kovo 20 dieną Ignalinoje vyko rajono BUM mokinių smiginio varžybos. Po ilgesnės pertraukos šiose varžybose dalyvavo ir mūsų gimnazijos vaikinų (Deividas Baubinas, Ovidijus Nasevičius) ir merginų (Rugilė Laučiškytė, Sabina Slabadaitė) komandos.

Ignalinos krašto muziejuje vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro vainikėlis“ vietinis turas, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos mokinė Ernesta Paslauskaitė.

Kovo 20 ir 21 dienomis Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 3-4 ir 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados. Olimpiadų tikslas – skatinti vaikus ankstyvame amžiuje domėtis matematika ir jos pasireiškimu aplinkoje, ugdyti pradinio mokyklinio amžiaus vaikų mokslinį kritinį mąstymą, kūrybiškumą, savarankiškumą, atkaklumą.

Kovo 9 d. Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos sporto salėje vyko zoninės 2007 m. gimimo ir jaunesnių mokinių estafečių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“.