Mokinių pasiekimai

„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose – III vieta

     Vasario 28 dieną Č. Kudabos progimnazijos sporto salėje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-6 klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybos, kuriose mūsų gimnazijos komanda (Gintautas Ramanauskas, Pijus Kardelis, Kirilas Maslabojevas, Rokas Ervinas Česūnas, Matas Rimko, Jokūbas Steponėnas, Martynas Steponėnas, Gabrielius Šuntil, Austėja Akinskaitė, Vilija Čičovaitė, Akvilė Graužlytė, Gintarė Atėnė Guigaitė, Aistė Kaškilevičiūtė, Austėja Teresė Kazinec, Kamila Einikytė, Gabrielė Pečiulytė, Neringa Drobitova) užėmė trečią vietą. Po varžybų komandos buvo apdovanotos diplomais.

Gintaras Gruodis, Kūno kultūros mokytojas metodininkas
Ankstesni įrašai


     Vasario 27 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo 10-12 klasių mokinių istorijos olimpiada. Olimpiados tema - ,,Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios Lietuva: valstybės atstatymo istorijos (1917–1922 m. ir 1987–1993 m.)". Olimpiadoje dalyvavo 12 mokinių iš rajono mokyklų.

     Vasario 19 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi matematika, ugdyti jų kūrybiškumą, matematinę kultūrą ir mąstyseną, surasti ir puoselėti talentus, rengti mokinius tarptautinėms matematikos varžyboms, skatinti mokinių motyvaciją rinktis matematikos ar su ja susijusias specialybes.

     Vasario 14 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko rajoninė technologijų olimpiada. Šių metų olimpiados tema -  „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“. Olimpiadoje dalyvavo pirmokė gimnazistė Ernesta Paslauskaitė ir trečios gimnazijos klasės mokinė Adelė Misiūnaitė.

     Vasario 14 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko konkurso ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija‘‘ vertinimo komisijos posėdis, kurio metu komisija išrinko gražiausius rajono mokinių kūrinius ir išsiuntė juos respublikinei vertinimo komisijai.

     Įsibėgėjus vasario mėnesiui, mūsų gimnaziją pasiekė ilgai laukti tarptautinės matematikos ir anglų kalbos olimpiados KINGS diplomai, kurie tradiciškai mokiniams bus įteikti mokslo metų užbaigimo šventėje.