Mokinių pasiekimai

Ernesta Paslauskaitė Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro vainikėlis“ vietinio turo laureatė

     Ignalinos krašto muziejuje vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro vainikėlis“ vietinis turas, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos mokinė Ernesta Paslauskaitė. Ernesta konkursui pateikė 6 nuostabius karpinius, kuriuose pavaizduoti gyvybės medžiai. Vienas iš karpinių skirtas Lietuvos šimtmečio minėjimui. Ernesta tapo vietinio turo laureate, o jos kūriniai dalyvaus regioniniame konkurso etape. Sveikiname!

Audronė Krikščionaitienė, technologijų mokytoja metodininkė
Ankstesni įrašai


     Kovo 20 ir 21 dienomis Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 3-4 ir 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados. Olimpiadų tikslas – skatinti vaikus ankstyvame amžiuje domėtis matematika ir jos pasireiškimu aplinkoje, ugdyti pradinio mokyklinio amžiaus vaikų mokslinį kritinį mąstymą, kūrybiškumą, savarankiškumą, atkaklumą.

     Kovo 9 d. Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos sporto salėje vyko zoninės 2007 m. gimimo ir jaunesnių mokinių estafečių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“.

     Kovo 1 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos sporto salėje vyko rajoninės 2007 m. gimimo ir jaunesnių mokinių estafečių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“.

     Vasario 28 dieną Č. Kudabos progimnazijos sporto salėje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-6 klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybos.

     Vasario 27 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo 10-12 klasių mokinių istorijos olimpiada. Olimpiados tema - ,,Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios Lietuva: valstybės atstatymo istorijos (1917–1922 m. ir 1987–1993 m.)". Olimpiadoje dalyvavo 12 mokinių iš rajono mokyklų.