Mokinių pasiekimai

II vieta zoninėse varžybose

     Kovo 9 d. Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos sporto salėje vyko zoninės 2007 m. gimimo ir jaunesnių mokinių estafečių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Jose Ignalinos rajonui atstovavo mūsų gimnazijos 3 ir 4 klasių mokinių komanda: Vitalij Andrejev, Aistis Sabaliauskas, Nojus Grigonis, Ričardas Česokas, Jokūbas Cicėnas, Adomas Kaškilevičius, Austėja Garnevičiūtė, Gabija Bražiūnaitė, Agnė Drobitova, Raminta Urbonaitė, Laura Janutėnaitė, Beatričė Meilutė, Liepa Gruzdytė. Komanda, nusileidusi šeimininkams, iškovojo II vietą ir buvo apdovanota diplomu. Sveikiname!

Elena Abeciūnienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     Kovo 1 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos sporto salėje vyko rajoninės 2007 m. gimimo ir jaunesnių mokinių estafečių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“.

     Vasario 28 dieną Č. Kudabos progimnazijos sporto salėje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-6 klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybos.

     Vasario 27 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo 10-12 klasių mokinių istorijos olimpiada. Olimpiados tema - ,,Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios Lietuva: valstybės atstatymo istorijos (1917–1922 m. ir 1987–1993 m.)". Olimpiadoje dalyvavo 12 mokinių iš rajono mokyklų.

     Vasario 19 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi matematika, ugdyti jų kūrybiškumą, matematinę kultūrą ir mąstyseną, surasti ir puoselėti talentus, rengti mokinius tarptautinėms matematikos varžyboms, skatinti mokinių motyvaciją rinktis matematikos ar su ja susijusias specialybes.

     Vasario 14 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko rajoninė technologijų olimpiada. Šių metų olimpiados tema -  „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“. Olimpiadoje dalyvavo pirmokė gimnazistė Ernesta Paslauskaitė ir trečios gimnazijos klasės mokinė Adelė Misiūnaitė.