Konkursas „Mažasis diktantas“

Kovo 27 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 4, 5 klasių mokinių konkursas ,,Mažasis diktantas". Jo tikslas – ugdyti jaunesniojo amžiaus mokinių raštingumo įgūdžius, teigiamas taisyklingos lietuvių kalbos vartosenos nuostatas, anksti atpažinti itin gabius vaikus ir skatinti jų pastangas pažinti ir siekti.

Komisijai suvedus rezultatus paaiškėjo, kad 4 klasių grupėje II vietą užėmė Mielagėnų skyriaus mokinė Aistė Apyvalaitė, jos mokytoja pradinių klasių vyr. mokytoja Rožė Bielinienė. Sveikiname nugalėtoją ir jos mokytoją!

Jūratė Sveikauskienė, direktorė

Kovo 20 dieną Ignalinoje vyko rajono BUM mokinių smiginio varžybos. Po ilgesnės pertraukos šiose varžybose dalyvavo ir mūsų gimnazijos vaikinų (Deividas Baubinas, Ovidijus Nasevičius) ir merginų (Rugilė Laučiškytė, Sabina Slabadaitė) komandos.

Ignalinos krašto muziejuje vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro vainikėlis“ vietinis turas, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos mokinė Ernesta Paslauskaitė.

Kovo 20 ir 21 dienomis Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 3-4 ir 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados. Olimpiadų tikslas – skatinti vaikus ankstyvame amžiuje domėtis matematika ir jos pasireiškimu aplinkoje, ugdyti pradinio mokyklinio amžiaus vaikų mokslinį kritinį mąstymą, kūrybiškumą, savarankiškumą, atkaklumą.

Kovo 9 d. Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos sporto salėje vyko zoninės 2007 m. gimimo ir jaunesnių mokinių estafečių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“.

Kovo 1 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos sporto salėje vyko rajoninės 2007 m. gimimo ir jaunesnių mokinių estafečių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“.