Mokinių pasiekimai

Pradinukų varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ – II vieta

     Kovo 1 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos sporto salėje vyko rajoninės 2007 m. gimimo ir jaunesnių mokinių estafečių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Jose dalyvavo gimnazijos 3 ir 4 klasių mokinių komanda: Vitalij Andrejev, Ramūnas Kurgonas, Aistis Sabaliauskas, Nojus Grigonis, Ričardas Česokas, Jokūbas Cicėnas, Adomas Kaškilevičius, Merkurij Rybakov, Austėja Garnevičiūtė, Gabija Bražiūnaitė, Agnė Drobitova, Raminta Urbonaitė, Liepa Gruzdytė, Laura Janutėnaitė, Miglė Sabaliauskaitė. Komanda, nusileidusi Česlovo Kudabos progimnazijos pradinukams, iškovojo II vietą ir teisę atstovauti rajonui zoninėse varžybose. Mokinius varžyboms paruošė pradinių klasių vyresniosios mokytojos Elena Abeciūnienė ir Jūratė Šalkauskienė. Sveikiname!

Elena Abeciūnienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     Vasario 28 dieną Č. Kudabos progimnazijos sporto salėje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-6 klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybos.

     Vasario 27 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo 10-12 klasių mokinių istorijos olimpiada. Olimpiados tema - ,,Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios Lietuva: valstybės atstatymo istorijos (1917–1922 m. ir 1987–1993 m.)". Olimpiadoje dalyvavo 12 mokinių iš rajono mokyklų.

     Vasario 19 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi matematika, ugdyti jų kūrybiškumą, matematinę kultūrą ir mąstyseną, surasti ir puoselėti talentus, rengti mokinius tarptautinėms matematikos varžyboms, skatinti mokinių motyvaciją rinktis matematikos ar su ja susijusias specialybes.

     Vasario 14 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko rajoninė technologijų olimpiada. Šių metų olimpiados tema -  „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“. Olimpiadoje dalyvavo pirmokė gimnazistė Ernesta Paslauskaitė ir trečios gimnazijos klasės mokinė Adelė Misiūnaitė.

     Vasario 14 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko konkurso ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija‘‘ vertinimo komisijos posėdis, kurio metu komisija išrinko gražiausius rajono mokinių kūrinius ir išsiuntė juos respublikinei vertinimo komisijai.