Sėkmė smiginio varžybose

Kovo 20 dieną Ignalinoje vyko rajono BUM mokinių smiginio varžybos. Po ilgesnės pertraukos šiose varžybose dalyvavo ir mūsų gimnazijos vaikinų (Deividas Baubinas, Ovidijus Nasevičius) ir merginų (Rugilė Laučiškytė, Sabina Slabadaitė) komandos. Puikiai pasirodė vaikinai, kurie buvo taikliausi ir, surinkę daugiausia taškų, laimėjo pirmos vietos taurę bei diplomą.

Kovo 23 dieną Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazijoje vyko respublikinės smiginio varžybos, kuriose dalyvavo 32 vaikinų komandos. Deja, bet mūsų gimnazijos vaikinams į 16-uką patekti nepavyko.

Ignalinos krašto muziejuje vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro vainikėlis“ vietinis turas, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos mokinė Ernesta Paslauskaitė.

Kovo 20 ir 21 dienomis Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 3-4 ir 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados. Olimpiadų tikslas – skatinti vaikus ankstyvame amžiuje domėtis matematika ir jos pasireiškimu aplinkoje, ugdyti pradinio mokyklinio amžiaus vaikų mokslinį kritinį mąstymą, kūrybiškumą, savarankiškumą, atkaklumą.

Kovo 9 d. Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos sporto salėje vyko zoninės 2007 m. gimimo ir jaunesnių mokinių estafečių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“.

Kovo 1 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos sporto salėje vyko rajoninės 2007 m. gimimo ir jaunesnių mokinių estafečių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“.

Vasario 28 dieną Č. Kudabos progimnazijos sporto salėje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-6 klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybos.