Mokinių pasiekimai

Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro vainikėlis“ regioniniame ture – I vieta

     Širvintose vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro vainikėlis“ regioninis turas, kuriame dalyvavo rajoninių (Visagino savivaldybės, Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Rokiškio, Švenčionių, Širvintų, Zarasų, Utenos bei Vilniaus rajonų) turų laureatai. Ignalinos rajonui atstovavo Ernestos Paslauskaitės karpiniai. Merginos kūriniai buvo pastebėti ir įvertinti, o ji pati apdovanota I-ojo laipsnio diplomu, Širvintų rajono mero padėka bei atminimo dovanomis.

     Ernestos karpiniai dalyvaus nacionaliniame ture, kuris vyks Kretingoje. Sveikiname ir linkime sėkmės!

Audronė Krikščionaitienė, dailės ir technologijų mokytoja metodininkė
Ankstesni įrašai


     Lietuvos liaudies kultūros centro organizuojamas lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis“ vaikus ir jaunuolius sukviečia pasirodyti, kas geriausias pasakorius, dainininkas, muzikantas, kieno lūpomis autentiškiausiai skamba gimtoji tarmė. Jaunoji karta skatinama domėtis savo krašto tradicine kultūra, skleisti liaudies kūrybą.

     Kovo 21 dieną Ignalinoje vyko rajono BUM vaikinų tinklinio varžybos. Baubinas Deividas, Čeponis Jokūbas, Druteika Emilis, Nasevičius Ovidijus, Sabaliauskas Arnas, Trubila Povilas, Malinauskas Nerijus nugalėjo visas komandas ir laimėjo pirmą vietą. Varžybų teisėjai komandai nugalėtojai įteikė taurę ir diplomą, žaidėjams – medalius.

     Kovo 27 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 4, 5 klasių mokinių konkursas ,,Mažasis diktantas". Jo tikslas – ugdyti jaunesniojo amžiaus mokinių raštingumo įgūdžius, teigiamas taisyklingos lietuvių kalbos vartosenos nuostatas, anksti atpažinti itin gabius vaikus ir skatinti jų pastangas pažinti ir siekti.

     Kovo 20 dieną Ignalinoje vyko rajono BUM mokinių smiginio varžybos. Po ilgesnės pertraukos šiose varžybose dalyvavo ir mūsų gimnazijos vaikinų (Deividas Baubinas, Ovidijus Nasevičius) ir merginų (Rugilė Laučiškytė, Sabina Slabadaitė) komandos.

     Ignalinos krašto muziejuje vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro vainikėlis“ vietinis turas, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos mokinė Ernesta Paslauskaitė.