Mokinių pasiekimai

Mielagėnų skyriaus dailininkai piešė paukščius

     Mielagėnų skyriaus jungtinės 2/3/4 klasės mokiniai dalyvavo nacionaliniame mokinių piešinių ir nuotraukų konkurse „Lietuvos paukščiai 2018“, ir jiems puikiai sekėsi: trečiokė Gabrielė Čepulytė savo amžiaus grupėje užėmė I vietą, antrokas Eimantas Romankevičius – II vietą, o ketvirtokė Rugilė Mačėnaitė – III vietą. Mokinius konkursui paruošė pradinių klasių vyr. mokytoja Rožė Bielinienė. Sveikiname nugalėtojus ir jų mokytoją!

Konkurso „Lietuvos paukščiai 2018“ laimėtojų darbus pažiūrėti galima čia:

https://www.youtube.com/watch?v=hQEKYmd8Mco

Jūratė Sveikauskienė, direktorė
Ankstesni įrašai


     Paskelbti edukacinio konkurso „Olympis 2018 - pavasario sesija“ rezultatai. Puikiai pasirodė mūsų gimnazjos mokiniai. Jų rezultatus galite pamatyti čia.

Olympis 2018 pavasario rezultatai

     Širvintose vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro vainikėlis“ regioninis turas, kuriame dalyvavo rajoninių (Visagino savivaldybės, Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Rokiškio, Švenčionių, Širvintų, Zarasų, Utenos bei Vilniaus rajonų) turų laureatai.

     Lietuvos liaudies kultūros centro organizuojamas lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis“ vaikus ir jaunuolius sukviečia pasirodyti, kas geriausias pasakorius, dainininkas, muzikantas, kieno lūpomis autentiškiausiai skamba gimtoji tarmė. Jaunoji karta skatinama domėtis savo krašto tradicine kultūra, skleisti liaudies kūrybą.

     Kovo 21 dieną Ignalinoje vyko rajono BUM vaikinų tinklinio varžybos. Baubinas Deividas, Čeponis Jokūbas, Druteika Emilis, Nasevičius Ovidijus, Sabaliauskas Arnas, Trubila Povilas, Malinauskas Nerijus nugalėjo visas komandas ir laimėjo pirmą vietą. Varžybų teisėjai komandai nugalėtojai įteikė taurę ir diplomą, žaidėjams – medalius.

     Kovo 27 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 4, 5 klasių mokinių konkursas ,,Mažasis diktantas". Jo tikslas – ugdyti jaunesniojo amžiaus mokinių raštingumo įgūdžius, teigiamas taisyklingos lietuvių kalbos vartosenos nuostatas, anksti atpažinti itin gabius vaikus ir skatinti jų pastangas pažinti ir siekti.