Mokinių pasiekimai

Sėkmė teisinių žinių konkurse “Temidė”

     Saulėtą gegužės 8 d. rytą mūsų gimnazijos merginų komanda „Laisvos“ kartu su mok. J. Rėkašiene išvykome į Uteną, kur atstovavome Ignalinos rajoną II teisinių žinių konkurso „Temidė“ etape. Šiemet mus pasitiko visiškai atsinaujinusi ir moderni konkurso užduotis. Vietoje nusistovėjusių protmūšių kiekviena komanda turėjo įveikti "Pabėgimo kambaryje" užslėptas užduotis - surinkti įkalčius, identifikuoti nusikaltėlį ir teisiškai bei teisingai klasifikuoti nusikaltimus ir administracinius nusižengimus per kuo geresnį laiką. Startavome puikiai ir greitai vieną po kitos rakinome spyneles su kodais, ieškojome įkalčių ir sprendėme galvosūkius. Nors pabaigoje šiek tiek užtrukom su paskutinio įkalčio radimu, tačiau nepanaudojusios nė vienos pagalbos visumoje pasirodėme šauniai ir iš penkių komandų užėmėme III vietą! Nors savo rezultatus sužinojome tik kitą dieną, po “Temidės” namo grįžom puikiai nusiteikusios ir dalindamosi linksmais įspūdžiais su mokytoja.

Kotryna Ševcovaitė, III klasės mokinė
Ankstesni įrašai


     Gegužės 8 d. Ignalinos miesto stadione vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų 4 ir žemesnių klasių lengvosios atletikos trikovės varžybos. Jose dalyvavo mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos.

  Gegužės 3 dieną Ignalinoje vyko rajono BUM kroso estafečių varžybos. Mokiniai rungėsi dvejose amžiaus grupėse.

     Gegužės 2 dieną Ignalinos stadione vyko rajono BUM virvės traukimo varžybos, kurių tikslas populiarinti virves traukimo sportą moksleivių tarpe bei išaiškinti stipriausias mokyklų komandas, kurios gins rajono garbę finalinėse Lietuvos mokyklų žaidynių varžybose.

     Balandžio 7 dieną pradinių klasių mokinių komanda dalyvavo „Šviesoforo“ varžybų II etape Ignalinoje.

     Balandžio 19 dieną gimnazijos pradinikų komanda dalyvavo Ignalinos rajono bendrojo ugdymo mokyklų 4 ir žemesnių klasių mokinių šaškių pirmenybių varžybose, kur laimėjo II vietą.