Džiugi žinia iš VKIF!

Vėlyvą pavasarį džiaugėmės nemažu būriu moksleivių, kurie dalyvavo jaunųjų vertėjų konkurse „Tavo žvilgsnis“ ir gavo diplomus už labai gerai atliktą darbą. Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas kasmet geriausių darbų autoriams dovanoja specialius prizus. Šių metų prizas – kelionė į Slovakiją ir Austriją spalio 12-15 dienomis. Labai džiaugiamės, kad į šių laimingųjų sąrašą pateko ir mūsų gimnazijos 6 klasės mokinė Gabija Peciulevičiūtė. Nuoširdžiausi sveikinimai Tau, Gabija! Linkime neišdildomų įspūdžių kelionės metu!

Jurgita Raketienė, 6 klasės auklėtoja

Birželio 12 dieną Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre buvo paskelbti gamtos mokslų konkurso „Mūsų eksperimentas“ nugalėtojai. Konkurso tikslas – skatinti kūrybiškai mokytis STEAM mokslus, patirti tyrinėjimo ir atradimo džiaugsmą.

Gegužės 11 dieną Ignalinos stadione vyko rajono BUM mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Dalyviai rungėsi 4 rungtyse: 60 m bėgimas, kamuoliuko metimas į tolį, šuolis į tolį įsibėgėjus, 500 m bėgimas (mergaitės), 800 metrų (berniukai).

Saulėtą gegužės 8 d. rytą mūsų gimnazijos merginų komanda „Laisvos“ kartu su mok. J. Rėkašiene išvykome į Uteną, kur atstovavome Ignalinos rajoną II teisinių žinių konkurso „Temidė“ etape.

Gegužės 8 d. Ignalinos miesto stadione vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų 4 ir žemesnių klasių lengvosios atletikos trikovės varžybos. Jose dalyvavo mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos.

Gegužės 3 dieną Ignalinoje vyko rajono BUM kroso estafečių varžybos. Mokiniai rungėsi dvejose amžiaus grupėse.