Mokinių pasiekimai

Gimnazijos futbolininkai tarp prizininkų!

     Spalio 20 dieną Ignalinos miesto stadione vyko atviras futbolo turnyras „Auksinis rudenėlis 2018“, kuriame dalyvavo penkios vyresnio amžiaus dalyvių komandos. Šiame turnyre turėjo garbės dalyvauti ir trenerio Irmanto Nalivaikos auklėtiniai – Vidiškių gimnazijos mokiniai, kurie sėkmingai papildė komandos gretas. Komandos žaidė vieno rato sistema: tarpusavyje susitiko visos komandos. Vidiškių gimnazijos mokiniai turnyre, kuriame žaidė suaugusieji, debiutavo pirmą kartą. Jaunimas parodė visą savo drąsą ir kovingumą. Vidiškių futbolininkai pirmąsias rungtynes pradėjo pergale prieš komandą iš Didžiasalio rezultatu 3:1. Rungtynėse prieš Ignalinos miesto komandą futbolininkams taip pat nusišypsojo fortūna ir rezultatas rungtynėms pasibaigus buvo 2:0. Stoję į trečią mūšį prieš „IKSC” futbolininkus vidiškiečiai į aikštę žengė labiau susikaupę, nes žinojo, kaip svarbu nugalėti labiau patyrusią varžovų komandą, o pergalės kaina – finalas. Po atkaklios kovos Vidiškių komanda šventė pergalę rezultatu 3:2. Finale vidiškiečiai susitiko su Švenčionių miesto futbolininkais ir turėjo pripažinti varžovų pergalę rezultatu 0:4. Tačiau po varžybų vidiškiečiai dalinosi puikiomis nuotaikomis ir džiaugėsi tokio lygio turnyru bei iškovota garbinga II vieta. Dėkojame Vidiškių gimnazijos mokiniams už sunkų darbą aikštelėje! Vidiškių komandai atstovavo: Liudvig Novickij (I kl.), Irmantas Achromkinas (I kl.), Deividas Baubinas (III kl.). Sveikiname!

Irmantas Nalivaika, neformalaus švietimo mokytojas
Ankstesni įrašai


     Spalio 11 dieną Ignalinoje vyko rajono mokinių rudens kroso varžybos, kuriose dalyvavo gausus būrys bėgikų iš visų rajono mokyklų. Gerai jose pasirodė mūsų gimnazijos moksleiviai, kurie laimėjo keturis medalius.

     Vėlyvą pavasarį džiaugėmės nemažu būriu moksleivių, kurie dalyvavo jaunųjų vertėjų konkurse „Tavo žvilgsnis“ ir gavo diplomus už labai gerai atliktą darbą. Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas kasmet geriausių darbų autoriams dovanoja specialius prizus.

     Birželio 12 dieną Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre buvo paskelbti gamtos mokslų konkurso „Mūsų eksperimentas“ nugalėtojai. Konkurso tikslas – skatinti kūrybiškai mokytis STEAM mokslus, patirti tyrinėjimo ir atradimo džiaugsmą.

     Gegužės 11 dieną Ignalinos stadione vyko rajono BUM mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Dalyviai rungėsi 4 rungtyse: 60 m bėgimas, kamuoliuko metimas į tolį, šuolis į tolį įsibėgėjus, 500 m bėgimas (mergaitės), 800 metrų (berniukai).

     Saulėtą gegužės 8 d. rytą mūsų gimnazijos merginų komanda „Laisvos“ kartu su mok. J. Rėkašiene išvykome į Uteną, kur atstovavome Ignalinos rajoną II teisinių žinių konkurso „Temidė“ etape.