Iš kroso varžybų su medaliais

Spalio 11 dieną Ignalinoje vyko rajono mokinių rudens kroso varžybos, kuriose dalyvavo gausus būrys bėgikų iš visų rajono mokyklų. Gerai jose pasirodė mūsų gimnazijos moksleiviai, kurie laimėjo keturis medalius. 500 metrų trasose Raimondas Juchnevič, Justina Vilūnaitė ir Sabina Slabadaitė savo amžiaus grupėse buvo greičiausi, o Arijus Ašurovas atbėgo trečias. Po bėgimo prizines vietas laimėję mokiniai buvo apdovanoti medaliais.

Informaciją parengė kūno kultūros mokytojas metodininkas Gintaras Gruodis

Vėlyvą pavasarį džiaugėmės nemažu būriu moksleivių, kurie dalyvavo jaunųjų vertėjų konkurse „Tavo žvilgsnis“ ir gavo diplomus už labai gerai atliktą darbą. Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas kasmet geriausių darbų autoriams dovanoja specialius prizus.

Birželio 12 dieną Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre buvo paskelbti gamtos mokslų konkurso „Mūsų eksperimentas“ nugalėtojai. Konkurso tikslas – skatinti kūrybiškai mokytis STEAM mokslus, patirti tyrinėjimo ir atradimo džiaugsmą.

Gegužės 11 dieną Ignalinos stadione vyko rajono BUM mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Dalyviai rungėsi 4 rungtyse: 60 m bėgimas, kamuoliuko metimas į tolį, šuolis į tolį įsibėgėjus, 500 m bėgimas (mergaitės), 800 metrų (berniukai).

Saulėtą gegužės 8 d. rytą mūsų gimnazijos merginų komanda „Laisvos“ kartu su mok. J. Rėkašiene išvykome į Uteną, kur atstovavome Ignalinos rajoną II teisinių žinių konkurso „Temidė“ etape.

Gegužės 8 d. Ignalinos miesto stadione vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų 4 ir žemesnių klasių lengvosios atletikos trikovės varžybos. Jose dalyvavo mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos.