Mokinių pasiekimai

Dalyvausime zoninėse kvadrato varžybose

     Lapkričio 14 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos sporto salėje vyko rajono mokyklų kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos. Po jų paaiškėjo, kad abi mūsų komandos atstovaus rajoną Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse kaimo vietovių kvadrato varžybose. Šią teisę iškovojo mergaitės: Akinskaitė Austėja, Graužlytė Akvilė, Guigaitė Atėnė Gintarė, Aistė Kaškilevičiūtė, Kazinec Teresė Austėja, Meilutė Beatričė, Pečiulytė Gabrielė, Velytė Skaistė, Bražiūnaitė Gabija; berniukai: Andrejev Vitalij, Bogomolskas Dovydas, Kurgonas Ramūnas, Sabaliauskas Aistis, Malinauskas Aivaras, Grigonis Nojus, Česokas Ričardas, Rybakov Merkurij, Cicėnas Jokūbas. Linkime komandoms sėkmės.

Informaciją parengė Gintaras Gruodis, kūno kultūros mokytojas metodininkas
Ankstesni įrašai


     Lapkričio 7 d. Ignalinoje vyko rajoninės pradinukų kvadrato varžybos, kuriose mūsų komanda iškovojo antrąją vietą.

     Spalio 20 dieną Ignalinos miesto stadione vyko atviras futbolo turnyras „Auksinis rudenėlis 2018“, kuriame dalyvavo penkios vyresnio amžiaus dalyvių komandos. Šiame turnyre turėjo garbės dalyvauti ir trenerio Irmanto Nalivaikos auklėtiniai – Vidiškių gimnazijos mokiniai, kurie sėkmingai papildė komandos gretas.

     Spalio 11 dieną Ignalinoje vyko rajono mokinių rudens kroso varžybos, kuriose dalyvavo gausus būrys bėgikų iš visų rajono mokyklų. Gerai jose pasirodė mūsų gimnazijos moksleiviai, kurie laimėjo keturis medalius.

     Vėlyvą pavasarį džiaugėmės nemažu būriu moksleivių, kurie dalyvavo jaunųjų vertėjų konkurse „Tavo žvilgsnis“ ir gavo diplomus už labai gerai atliktą darbą. Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas kasmet geriausių darbų autoriams dovanoja specialius prizus.

     Birželio 12 dieną Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre buvo paskelbti gamtos mokslų konkurso „Mūsų eksperimentas“ nugalėtojai. Konkurso tikslas – skatinti kūrybiškai mokytis STEAM mokslus, patirti tyrinėjimo ir atradimo džiaugsmą.