Mokinių pasiekimai

Dalyvavome zoninėse varžybose

     Lapkričio 24 dieną mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų 2006 m. gimimo ir jaunesnių mergaičių ir berniukų zoninėse kvadrato varžybose, kurios vyko Rokiškio r. Juodupės gimnazijoje. Varžybose mergaitės laimėjo antrąją vietą, o berniukai – trečią.

     Mergaičių komandos sudėtis: Akinskaitė Austėja, Drobitova Agnė, Graužlytė Akvilė, Guigaitė Atėnė Gintarė, Kaškilevičiūtė Aistė, Kazinec Teresė Austėja, Meilutė Beatričė, Pečiulytė Gabrielė ir Janutėnaitė Laura.

     Berniukų komandos sudėtis: Andrejev Vitalij, Bogomolskas Dovydas, Dovliaš Astoras, Malinauskas Aivaras, Grigonis Nojus, Česokas Ričardas, Cicėnas Jokūbas ir Kaškilevičius Adomas.   

Informaciją parengė kūno kultūros mokytojas metodininkas Gintaras Gruodis
Ankstesni įrašai


     Lapkričio 14 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos sporto salėje vyko rajono mokyklų kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos.

     Lapkričio 7 d. Ignalinoje vyko rajoninės pradinukų kvadrato varžybos, kuriose mūsų komanda iškovojo antrąją vietą.

     Spalio 20 dieną Ignalinos miesto stadione vyko atviras futbolo turnyras „Auksinis rudenėlis 2018“, kuriame dalyvavo penkios vyresnio amžiaus dalyvių komandos. Šiame turnyre turėjo garbės dalyvauti ir trenerio Irmanto Nalivaikos auklėtiniai – Vidiškių gimnazijos mokiniai, kurie sėkmingai papildė komandos gretas.

     Spalio 11 dieną Ignalinoje vyko rajono mokinių rudens kroso varžybos, kuriose dalyvavo gausus būrys bėgikų iš visų rajono mokyklų. Gerai jose pasirodė mūsų gimnazijos moksleiviai, kurie laimėjo keturis medalius.

     Vėlyvą pavasarį džiaugėmės nemažu būriu moksleivių, kurie dalyvavo jaunųjų vertėjų konkurse „Tavo žvilgsnis“ ir gavo diplomus už labai gerai atliktą darbą. Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas kasmet geriausių darbų autoriams dovanoja specialius prizus.