Ignalinoje penktus metus iš eilės laimėjo „Žaibas“

Lapkričio 28-ąją Ignalinos sporto ir pramogų centre įvyko šio rajono rungtynės, kuriose po itin atkaklios kovos prieš Ignalinos gimnazijos „Bazę“ triumfavo šio rajono Vidiškių gimnazijos „Žaibas“ rezultatu 61:57 (17:16, 19:15, 19:10, 8:16).

Pirmosios dešimt mačo minučių žadėjo tikrą intrigą – komandos keitėsi taikliais metimais. „Bazės“ gretose puikiai visus taškus rinko „duetas“ – Tomas Baltakis ir Ruslan Pavkin – tuo metu Vidiškių ekipą į priekį vedė Ovidijus Nasevičius. Po pirmojo ketvirčio priekyje nežymiai buvo „Žaibas“ – 17:16.

Antrajame ir trečiajame kėlinyje žaidimo vadžias į savo rankas perėmė svečiai iš Vidiškių, kurie po trisdešimties minučių turėjo 12 taškų pranašumą – 53:41.

Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai dar stengėsi atsitiesti, tačiau nesėkmingai. „Žaibas“ kiek sėkmingiau sužaidė paskutines mačo minutes ir įsirašė pergalę – 61:57.

Vidiškių „Žaibo“ pergalė šiame mače lėmė, jog ši komanda dėl patekimo į III lygos etapą turės susitikti su Visagino nugalėtojais – „Centro“ ekipa.

„Žaibas“: Deividas Baubinas 19, Ovidijus Nasevičius 15, Emilis Druteika 12, Nerijus Malinauskas 6, Povilas Trubila 3, Vytenis Mikalajūnas, Vilius Steponėnas ir Deividas Bimba po 2.

„Bazė“: Tomas Baltakis ir Ruslan Pavkin po 24, Augustinas Luneckas 4, Dovydas Gladkauskas 3, Naglis Juršėnas 2.

Šaltinis: www.juventuslyga.lt

Lapkričio 24 dieną mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų 2006 m. gimimo ir jaunesnių mergaičių ir berniukų zoninėse kvadrato varžybose, kurios vyko Rokiškio r. Juodupės gimnazijoje.

Lapkričio 14 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos sporto salėje vyko rajono mokyklų kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos.

Lapkričio 7 d. Ignalinoje vyko rajoninės pradinukų kvadrato varžybos, kuriose mūsų komanda iškovojo antrąją vietą.

Spalio 20 dieną Ignalinos miesto stadione vyko atviras futbolo turnyras „Auksinis rudenėlis 2018“, kuriame dalyvavo penkios vyresnio amžiaus dalyvių komandos. Šiame turnyre turėjo garbės dalyvauti ir trenerio Irmanto Nalivaikos auklėtiniai – Vidiškių gimnazijos mokiniai, kurie sėkmingai papildė komandos gretas.

Spalio 11 dieną Ignalinoje vyko rajono mokinių rudens kroso varžybos, kuriose dalyvavo gausus būrys bėgikų iš visų rajono mokyklų. Gerai jose pasirodė mūsų gimnazijos moksleiviai, kurie laimėjo keturis medalius.