Kvadrato varžybose – antroji vieta

Lapkričio 7 d. Ignalinoje vyko rajoninės pradinukų kvadrato varžybos, kuriose mūsų komanda iškovojo antrąją vietą. Džiaugiamės pergale ir sveikiname trečiokus bei ketvirtokus, puikiai atstovavusius mūsų gimnazijai: Ramintą Akinskaitę, Gabiją Česokaitę, Elingą Rančytę, Brigitą Kurgonaitę, Aivarą Bražiūną, Nojų Grigonį, Jokūbą Cicėną, Merkurijų Rybakovą, Ričardą Česoką, Adomą Kaškilevičių, Liepą Gruzdytę ir Miglę Sabaliauskaitę. Linkime jiems sėkmės zoninėse kvadrato varžybose!

Diana Kindurienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė

Spalio 20 dieną Ignalinos miesto stadione vyko atviras futbolo turnyras „Auksinis rudenėlis 2018“, kuriame dalyvavo penkios vyresnio amžiaus dalyvių komandos. Šiame turnyre turėjo garbės dalyvauti ir trenerio Irmanto Nalivaikos auklėtiniai – Vidiškių gimnazijos mokiniai, kurie sėkmingai papildė komandos gretas.

Spalio 11 dieną Ignalinoje vyko rajono mokinių rudens kroso varžybos, kuriose dalyvavo gausus būrys bėgikų iš visų rajono mokyklų. Gerai jose pasirodė mūsų gimnazijos moksleiviai, kurie laimėjo keturis medalius.

Vėlyvą pavasarį džiaugėmės nemažu būriu moksleivių, kurie dalyvavo jaunųjų vertėjų konkurse „Tavo žvilgsnis“ ir gavo diplomus už labai gerai atliktą darbą. Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas kasmet geriausių darbų autoriams dovanoja specialius prizus.

Birželio 12 dieną Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre buvo paskelbti gamtos mokslų konkurso „Mūsų eksperimentas“ nugalėtojai. Konkurso tikslas – skatinti kūrybiškai mokytis STEAM mokslus, patirti tyrinėjimo ir atradimo džiaugsmą.

Gegužės 11 dieną Ignalinos stadione vyko rajono BUM mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Dalyviai rungėsi 4 rungtyse: 60 m bėgimas, kamuoliuko metimas į tolį, šuolis į tolį įsibėgėjus, 500 m bėgimas (mergaitės), 800 metrų (berniukai).