Astoras – dailiausiai rašantis trečiokas rajone!

Lapkričio 28 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko rajoninis 3 ir 4 klasių mokinių lietuvių kalbos dailyraščio konkursas „Dailyraščio meistras 2018“. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Jame dalyvavo 19 mokinių iš penkių rajono mokyklų. Suvedus rezultatus paaiškėjo, kad geriausiai 3 klasių grupėje dailyraščio darbą rašyti sekėsi mūsų gimnazijos trečiokui Astorui Dovliaš, kuris ir užėmė pirmąją vietą.

Sveikiname Astorą ir džiaugiamės jo sėkme.

Diana Kindurienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė

Lapkričio 28-ąją Ignalinos sporto ir pramogų centre įvyko šio rajono rungtynės, kuriose po itin atkaklios kovos prieš Ignalinos gimnazijos „Bazę“ triumfavo šio rajono Vidiškių gimnazijos „Žaibas“ rezultatu 61:57 (17:16, 19:15, 19:10, 8:16).

Lapkričio 24 dieną mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų 2006 m. gimimo ir jaunesnių mergaičių ir berniukų zoninėse kvadrato varžybose, kurios vyko Rokiškio r. Juodupės gimnazijoje.

Lapkričio 14 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos sporto salėje vyko rajono mokyklų kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos.

Lapkričio 7 d. Ignalinoje vyko rajoninės pradinukų kvadrato varžybos, kuriose mūsų komanda iškovojo antrąją vietą.

Spalio 20 dieną Ignalinos miesto stadione vyko atviras futbolo turnyras „Auksinis rudenėlis 2018“, kuriame dalyvavo penkios vyresnio amžiaus dalyvių komandos. Šiame turnyre turėjo garbės dalyvauti ir trenerio Irmanto Nalivaikos auklėtiniai – Vidiškių gimnazijos mokiniai, kurie sėkmingai papildė komandos gretas.