Dalyvavome svarsčio kilnojimo pirmenybėse

Gruodžio 12 dieną vykusiose rajono mokinių svarsčio kilnojimo pirmenybėse mūsų gimnazijos vaikinai (Rolandas Greicevičius, Ovidijus Baranauskas, Karolis Panavas, Povilas Trubila, Ovidijus Nasevičius, Karolis Jelinskas, Tomas Butkūnas ir Mykolas Rimšelis) laimėjo III-ią vietą. Sveikiname.

Informaciją parengė kūno kultūros mokytojas metodininkas Gintaras Gruodis

Ignalinos rajono savivaldybė kasmet rengia Jaunųjų talentų konkursą ir apdovanojimų šventę, kuri šiemet gruodžio 11 dieną vyko jau 19-ąjį kartą. Tai graži tradicija sukviesti  gabiausius, kūrybingiausius ir šauniausius rajono mokinius ir pasidžiaugti jų pasiekimais intelektualinėje, kūrybinėje, meninėje veikloje.

Lapkričio 28 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko rajoninis 3 ir 4 klasių mokinių lietuvių kalbos dailyraščio konkursas „Dailyraščio meistras 2018“. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Jame dalyvavo 19 mokinių iš penkių rajono mokyklų.

Lapkričio 28-ąją Ignalinos sporto ir pramogų centre įvyko šio rajono rungtynės, kuriose po itin atkaklios kovos prieš Ignalinos gimnazijos „Bazę“ triumfavo šio rajono Vidiškių gimnazijos „Žaibas“ rezultatu 61:57 (17:16, 19:15, 19:10, 8:16).

Lapkričio 24 dieną mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų 2006 m. gimimo ir jaunesnių mergaičių ir berniukų zoninėse kvadrato varžybose, kurios vyko Rokiškio r. Juodupės gimnazijoje.

Lapkričio 14 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos sporto salėje vyko rajono mokyklų kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos.