Mokinių pasiekimai

Puiki repeticija

     Kiekvienais metais Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje organizuojamas atviras kalėdinis tinklinio turnyras, kuriame kviečiamos dalyvauti mūsų ir kaimyninių rajonų mokyklų berniukų ir mergaičių komandos. Gruodžio 14 dieną vykusiame turnyre dalyvavo penkios mūsų rajono ir trys Visagino miesto mokyklų komandos. Mūsų gimnazijai atstovavę berniukai (Arijus Ašurovas, Deividas Bukauskas, Deividas Dovidov, Vytenis Butkūnas, Irmantas Achromkinas, Liudvig Novickij, Arminas Damošius) pasirodė puikiai, nes po pogrupio susititimų jie pateko į pusfinalį. Pusfinalyje nugalėję Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokylos tinklininkus pateko į finalą, kuriame nugalėję Didžiasalio „Ryto“ gimnaziją pelnytai laimėjo pirmąją vietą. Šiame turnyre dalyvavo 8 berniukų komandos. Komanda nugalėtoja ir prizininkės buvo apdovanotos taurėmis ir diplomais, žaidėjai – medaliais. Tai buvo puiki repeticija ruošiantis dalyvauti rajoninėse tinklinio varžybose. Sveikiname jaunuosius tinklininkus.

Infomaciją parengė Gintaras Gruodis, kūno kultūros mokytojas metodininkas
Ankstesni įrašai


Gruodžio 10 dieną vyko rajoninė muzikos olimpiada. Septintos klasės mokinė Kamilė Graužlytė savo amžiaus grupėje užėmė antrąją vietą. Sveikiname.

     Gruodžio 12 dieną vykusiose rajono mokinių svarsčio kilnojimo pirmenybėse mūsų gimnazijos vaikinai (Rolandas Greicevičius, Ovidijus Baranauskas, Karolis Panavas, Povilas Trubila, Ovidijus Nasevičius, Karolis Jelinskas, Tomas Butkūnas ir Mykolas Rimšelis) laimėjo III-ią vietą.

     Ignalinos rajono savivaldybė kasmet rengia Jaunųjų talentų konkursą ir apdovanojimų šventę, kuri šiemet gruodžio 11 dieną vyko jau 19-ąjį kartą. Tai graži tradicija sukviesti  gabiausius, kūrybingiausius ir šauniausius rajono mokinius ir pasidžiaugti jų pasiekimais intelektualinėje, kūrybinėje, meninėje veikloje.

     Lapkričio 28 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko rajoninis 3 ir 4 klasių mokinių lietuvių kalbos dailyraščio konkursas „Dailyraščio meistras 2018“. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Jame dalyvavo 19 mokinių iš penkių rajono mokyklų.

     Lapkričio 28-ąją Ignalinos sporto ir pramogų centre įvyko šio rajono rungtynės, kuriose po itin atkaklios kovos prieš Ignalinos gimnazijos „Bazę“ triumfavo šio rajono Vidiškių gimnazijos „Žaibas“ rezultatu 61:57 (17:16, 19:15, 19:10, 8:16).