Patekome į kitą etapą

Steponėnas Jokūbas, Steponėnas Martynas, Rimko Matas, Malinauskas Aivaras, Kardelis Pijus, Česūnas Rokas Ervinas, Andrejev Vitalij, Kurgonas Ramūnas ir Grigonis Nojus sausio 13 dieną dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninėse berniukų futbolo 5x5 varžybose, kurios vyko Rokiškio r. Juodupės gimnazijos sporto salėje. Nusileidę šeimininkų komandai, bet nugalėję Molėtų r. Alantos gimnazijos berniukus, užėmė antrąją vietą. To pakako patekti į tarpzonines Lietuvos mokyklų žaidynių varžybas, kurios vyks kovo mėnesį. Sveikiname ir linkime sėkmės.

Informaciją parengė Gintaras Gruodis, kūno kultūros mokytojas metodininkas

Vilius Steponėnas, Povilas Trubila, Liudvig Novickij ir Tomas Baubinas sausio 8 dieną dalyvavo rajono kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3x3 varžybose, kurios vyko mūsų gimnazijos sporto salėje.

Paskelbti edukacinio konkurso „Olympis 2018 - rudens sesija“ rezultatai. Puikiai pasirodė mūsų gimnazjos mokiniai. Jų rezultatus galite pamatyti čia.

Olympis 2018 rudens sesijos rezultatai

Gruodžio 7 d. Nacionalinis egzaminų centras organizavo nacionalinį matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursą. Šiuo konkursu siekiama skatinti mokinius mokytis gamtos mokslų ir matematikos, propaguoti mąstymo ir matematikos bei gamtos mokslų žinių taikymo praktikoje gebėjimų ugdymą, parodyti modernių matematikos ir gamtos mokslų užduočių galimybes.

Kiekvienais metais Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje organizuojamas atviras kalėdinis tinklinio turnyras, kuriame kviečiamos dalyvauti mūsų ir kaimyninių rajonų mokyklų berniukų ir mergaičių komandos. Gruodžio 14 dieną vykusiame turnyre dalyvavo penkios mūsų rajono ir trys Visagino miesto mokyklų komandos.

Gruodžio 10 dieną vyko rajoninė muzikos olimpiada. Septintos klasės mokinė Kamilė Graužlytė savo amžiaus grupėje užėmė antrąją vietą. Sveikiname.