Prizinė vieta savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiadoje

Sausio 16 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi matematika, ugdyti jų kūrybiškumą, matematinę kultūrą ir mąstyseną, surasti ir puoselėti talentus, rengti mokinius tarptautinėms matematikos varžyboms, skatinti mokinių motyvaciją rinktis matematikos ar su ja susijusias specialybes.

12 klasių grupėje II ir III vietas pasidalino Tomas Butkūnas (mokytojas Dainius Vaitkevičius). Sveikiname!

Sausio 11 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9 – 12 klasių mokinių chemijos olimpiada.

Sausio 10 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko Tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso vertinimo komisijos posėdis. 48-ą kartą Pasaulinės pašto sąjungos rengiamo jaunimo epistolinio rašinio konkurso šių metų tema - „Parašyk laišką apie savo didvyrį“.

Sausio 8 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo anglų kalbos olimpiada 11 klasių mokiniams.

Vilius Steponėnas, Povilas Trubila, Liudvig Novickij ir Tomas Baubinas sausio 11 dieną dalyvavo tarpzoninėse Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3x3 varžybose, kurios vyko Molėtuose.

Steponėnas Jokūbas, Steponėnas Martynas, Rimko Matas, Malinauskas Aivaras, Kardelis Pijus, Česūnas Rokas Ervinas, Andrejev Vitalij, Kurgonas Ramūnas ir Grigonis Nojus sausio 13 dieną dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninėse berniukų futbolo 5x5 varžybose, kurios vyko Rokiškio r. Juodupės gimnazijos sporto salėje.