Mokinių pasiekimai

Prizinės vietos epistolinio rašinio konkurse

     Sausio 10 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko Tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso vertinimo komisijos posėdis. 48-ą kartą Pasaulinės pašto sąjungos rengiamo jaunimo epistolinio rašinio konkurso šių metų tema - „Parašyk laišką apie savo didvyrį“. Lietuvos mokinius laiškuose kviečiama pasidalinti savo mintimis apie didvyrius – t. y. apie tokius žmones, kurie įkvepia, skatina būti geresniais, kuriais didžiuojamasi, žavimasi, kurių pėdomis sekama. Tai – ypatingi asmenys, formuojantys vertybes, požiūrį į pasaulį ir santykį su juo.

     Septintokės Neringos Drabitovos (mokytoja Ona Lukoševičienė) darbas buvo pripažintas geriausiu ir išsiųstas respublikinei komisijai. Sveikiname ir linkime sėkmės kitame etape!

     Antrąją vietą užėmė 6 klasės mokinė Vilija Čičovaitė (mokytoja Zita Čičelienė), trečiają - 8 klasės mokinys Džiugas Rimantas Grikinis (mokytoja Neringa Mudėnienė). Sveikiname prizininkus!
Ankstesni įrašai


     Sausio 8 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo anglų kalbos olimpiada 11 klasių mokiniams.

     Vilius Steponėnas, Povilas Trubila, Liudvig Novickij ir Tomas Baubinas sausio 11 dieną dalyvavo tarpzoninėse Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3x3 varžybose, kurios vyko Molėtuose.

     Steponėnas Jokūbas, Steponėnas Martynas, Rimko Matas, Malinauskas Aivaras, Kardelis Pijus, Česūnas Rokas Ervinas, Andrejev Vitalij, Kurgonas Ramūnas ir Grigonis Nojus sausio 13 dieną dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninėse berniukų futbolo 5x5 varžybose, kurios vyko Rokiškio r. Juodupės gimnazijos sporto salėje.

     Vilius Steponėnas, Povilas Trubila, Liudvig Novickij ir Tomas Baubinas sausio 8 dieną dalyvavo rajono kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3x3 varžybose, kurios vyko mūsų gimnazijos sporto salėje.

     Paskelbti edukacinio konkurso „Olympis 2018 - rudens sesija“ rezultatai. Puikiai pasirodė mūsų gimnazjos mokiniai. Jų rezultatus galite pamatyti čia.

Olympis 2018 rudens sesijos rezultatai