Mokinių pasiekimai

Prizinės vietos savivaldybės etapo lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje ir filologų konkurse

     Sausio 15 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko jaunųjų filologų konkurso vertinimo komisijos posėdis. Konkurso tikslas yra ugdyti gabių filologijai mokinių įgimtus ir įgytus humanitarinius gabumus, mokinių kūryba stiprinti  gimtosios kultūros tradicijas, jų istorinį tęstinumą, skatinti kūrybišką kultūros vertybių suvokimą bei įprasminimą gimtosios ir Europos kultūrų kontekste.

     Rajono mokiniai pristatė darbus iš publicistikos ir ese, tautosakos, prozos sekcijų. Tarp geriausiais komisijos pripažintų pateko ir mūsų gimnazijos III klasės mokinės Erikos Mudinaitės (mokytoja Zita Čičelienė) tautosakos sekcija (tema „Etninės kultūros gaivinimas ir sklaida Ignalinos krašte“). Jos, kaip ir kitų darbai išsiųsti respublikinei vertinimo komisijai.

     Sausio 24 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada 9 – 12 klasių mokiniams. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi lietuvių kalba, literatūra, kultūra, mokytis taisyklingai ir raiškiai reikšti mintis žodžiu bei raštu, sudaryti galimybes tobulėti filologijai gabiems vaikams.  Mokiniai atliko užduotis dviejose amžiaus grupėse: 9 - 10 ir 11 – 12 klasių.

     9 – 10 klasių grupėje III vietą užėmė Ostinas Ivanovas (mokytoja Zita Čičelienė). 11 – 12 klasių grupėje I vietą pasidalino Adelė Misiūnaitė (mokytoja Ona Lukoševičienė. Sveikiname!
Ankstesni įrašai


     Sausio 18 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo 23 mokiniai iš 5 rajono mokyklų.  Olimpiadoje dalyvavo 6 mūsų gimnazijos mokiniai.

     Sausio 16 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada.

     Sausio 11 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9 – 12 klasių mokinių chemijos olimpiada.

     Sausio 10 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko Tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso vertinimo komisijos posėdis. 48-ą kartą Pasaulinės pašto sąjungos rengiamo jaunimo epistolinio rašinio konkurso šių metų tema - „Parašyk laišką apie savo didvyrį“.

     Sausio 8 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo anglų kalbos olimpiada 11 klasių mokiniams.