Puikus gimnazijos mokinių pasirodymas „Olympis 2018“ rudens sesijoje

Paskelbti edukacinio konkurso „Olympis 2018 - rudens sesija“ rezultatai. Puikiai pasirodė mūsų gimnazjos mokiniai. Jų rezultatus galite pamatyti čia.

Olympis 2018 rudens sesijos rezultatai

Gruodžio 7 d. Nacionalinis egzaminų centras organizavo nacionalinį matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursą. Šiuo konkursu siekiama skatinti mokinius mokytis gamtos mokslų ir matematikos, propaguoti mąstymo ir matematikos bei gamtos mokslų žinių taikymo praktikoje gebėjimų ugdymą, parodyti modernių matematikos ir gamtos mokslų užduočių galimybes.

Kiekvienais metais Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje organizuojamas atviras kalėdinis tinklinio turnyras, kuriame kviečiamos dalyvauti mūsų ir kaimyninių rajonų mokyklų berniukų ir mergaičių komandos. Gruodžio 14 dieną vykusiame turnyre dalyvavo penkios mūsų rajono ir trys Visagino miesto mokyklų komandos.

Gruodžio 10 dieną vyko rajoninė muzikos olimpiada. Septintos klasės mokinė Kamilė Graužlytė savo amžiaus grupėje užėmė antrąją vietą. Sveikiname.

Gruodžio 12 dieną vykusiose rajono mokinių svarsčio kilnojimo pirmenybėse mūsų gimnazijos vaikinai (Rolandas Greicevičius, Ovidijus Baranauskas, Karolis Panavas, Povilas Trubila, Ovidijus Nasevičius, Karolis Jelinskas, Tomas Butkūnas ir Mykolas Rimšelis) laimėjo III-ią vietą.

Ignalinos rajono savivaldybė kasmet rengia Jaunųjų talentų konkursą ir apdovanojimų šventę, kuri šiemet gruodžio 11 dieną vyko jau 19-ąjį kartą. Tai graži tradicija sukviesti  gabiausius, kūrybingiausius ir šauniausius rajono mokinius ir pasidžiaugti jų pasiekimais intelektualinėje, kūrybinėje, meninėje veikloje.