Šaunuoliai vaikinai

Vilius Steponėnas, Povilas Trubila, Liudvig Novickij ir Tomas Baubinas sausio 8 dieną dalyvavo rajono kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3x3 varžybose, kurios vyko mūsų gimnazijos sporto salėje. Nugalėję Naujojo Daugėliškio, Didžiasalio ir mūsų gimnazijos antrosios komandos vaikinus laimėjo pirmąją vietą. Sausio 11dieną jie atstovaus rajonui Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų tarpzoninėse varžybose, kurios vyks Molėtuose. Sveikiname ir linkime sėkmės.

Informaciją parengė Gintaras Gruodis, kūno kultūros mokytojas metodininkas

Paskelbti edukacinio konkurso „Olympis 2018 - rudens sesija“ rezultatai. Puikiai pasirodė mūsų gimnazjos mokiniai. Jų rezultatus galite pamatyti čia.

Olympis 2018 rudens sesijos rezultatai

Gruodžio 7 d. Nacionalinis egzaminų centras organizavo nacionalinį matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursą. Šiuo konkursu siekiama skatinti mokinius mokytis gamtos mokslų ir matematikos, propaguoti mąstymo ir matematikos bei gamtos mokslų žinių taikymo praktikoje gebėjimų ugdymą, parodyti modernių matematikos ir gamtos mokslų užduočių galimybes.

Kiekvienais metais Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje organizuojamas atviras kalėdinis tinklinio turnyras, kuriame kviečiamos dalyvauti mūsų ir kaimyninių rajonų mokyklų berniukų ir mergaičių komandos. Gruodžio 14 dieną vykusiame turnyre dalyvavo penkios mūsų rajono ir trys Visagino miesto mokyklų komandos.

Gruodžio 10 dieną vyko rajoninė muzikos olimpiada. Septintos klasės mokinė Kamilė Graužlytė savo amžiaus grupėje užėmė antrąją vietą. Sveikiname.

Gruodžio 12 dieną vykusiose rajono mokinių svarsčio kilnojimo pirmenybėse mūsų gimnazijos vaikinai (Rolandas Greicevičius, Ovidijus Baranauskas, Karolis Panavas, Povilas Trubila, Ovidijus Nasevičius, Karolis Jelinskas, Tomas Butkūnas ir Mykolas Rimšelis) laimėjo III-ią vietą.