Mokinių pasiekimai

Savivaldybės etapo biologijos olimpiada labai „derlinga“

     Sausio 18 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo 23 mokiniai iš 5 rajono mokyklų.  Olimpiadoje dalyvavo 6 mūsų gimnazijos mokiniai. Olimpiados tikslas yra skatinti mokinius domėtis biologija, ugdyti mokinių mokslinį – kritinį mąstymą, grindžiamą išsamiomis biologijos žiniomis, ugdyti kūrybiškumą ir savarankiškumą, eksperimentinio darbo įgūdžius ir gebėjimus, padėti aukštesniųjų klasių mokiniams pasirinkti profesiją, surasti ir ugdyti talentus.

     Suvedus rezultatus paaiškėjo, kad 9 klasių grupėje II vietą laimėjo Saulius Gabrilavičius, III vietą – Sigvidas Pijus Krinickas. 10 klasių grupėje II vietą užėmė Ostinas Ivanovas. 11 klasių grupėje II vietą užėmė Erika Mudinaitė. 12 klasių grupėje I vietą laimėjo Dainius Čeponis.

     Respublikinei vertinimo komisijai pateikti visų šešių mūsų gimnazistų darbai, nes jie visi surinko virš 30 ir daugiau taškų. Sveikiname visus dalyvavusius olimpiadoje ir su nekantrumu lauksime galutinių rezultatų.
Ankstesni įrašai


     Sausio 16 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada.

     Sausio 11 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9 – 12 klasių mokinių chemijos olimpiada.

     Sausio 10 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko Tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso vertinimo komisijos posėdis. 48-ą kartą Pasaulinės pašto sąjungos rengiamo jaunimo epistolinio rašinio konkurso šių metų tema - „Parašyk laišką apie savo didvyrį“.

     Sausio 8 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo anglų kalbos olimpiada 11 klasių mokiniams.

     Vilius Steponėnas, Povilas Trubila, Liudvig Novickij ir Tomas Baubinas sausio 11 dieną dalyvavo tarpzoninėse Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3x3 varžybose, kurios vyko Molėtuose.