Savivaldybės etapo chemijos olimpiadoje iškovotos antra ir trečia vietos

Sausio 11 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9 – 12 klasių mokinių chemijos olimpiada. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi chemija, plėtoti mokinių chemijos mokslo srities žinias, ugdyti mokinių kūrybiškumą ir savarankiškumą bei eksperimentinio darbo įgūdžius ir gebėjimus, padėti aukštesniųjų klasių mokiniams pasirinkti profesiją, surasti ir ugdyti talentus.

10 klasių grupėje III vietą užėmė Ostinas Ivanovas (mokytojas Stasys Keraitis), 12 klasių grupėje antras liko Deimantas Patiejūnas (mokytojas Stasys Keraitis). Sveikiname prizininkus!

Sausio 10 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko Tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso vertinimo komisijos posėdis. 48-ą kartą Pasaulinės pašto sąjungos rengiamo jaunimo epistolinio rašinio konkurso šių metų tema - „Parašyk laišką apie savo didvyrį“.

Sausio 8 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo anglų kalbos olimpiada 11 klasių mokiniams.

Vilius Steponėnas, Povilas Trubila, Liudvig Novickij ir Tomas Baubinas sausio 11 dieną dalyvavo tarpzoninėse Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3x3 varžybose, kurios vyko Molėtuose.

Steponėnas Jokūbas, Steponėnas Martynas, Rimko Matas, Malinauskas Aivaras, Kardelis Pijus, Česūnas Rokas Ervinas, Andrejev Vitalij, Kurgonas Ramūnas ir Grigonis Nojus sausio 13 dieną dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninėse berniukų futbolo 5x5 varžybose, kurios vyko Rokiškio r. Juodupės gimnazijos sporto salėje.

Vilius Steponėnas, Povilas Trubila, Liudvig Novickij ir Tomas Baubinas sausio 8 dieną dalyvavo rajono kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3x3 varžybose, kurios vyko mūsų gimnazijos sporto salėje.