Mokinių pasiekimai

Pagalba paukšteliams

     Žiemai persiritus į antrąją pusę, pirmos klasės mokiniai susirūpino, kad paukšteliams sunku ištverti šaltį, badą ir nutarė jiems padėti. Gamtosauginio komiteto nariai gimnazijos kieme pastatė didelę lesyklą, o mažieji kartu su tėveliais iš plastikinių butelių, kartono dėžučių, medienos ir net metalo pagamino lesyklas ir jomis papuošė medžius prie gimnazijos. Kad paukšteliai nebadautų, į lesyklas gausiai pribėrė saulėgrąžų, kruopų, duonos trupinių. Kiekvieną dieną mažieji mokinukai grožisi atskrendančiomis zylutėmis, žvirbliais, kėkštais ir džiaugiasi, kad gali padėti giesmininkams sulaukti pavasario.

     Dėkoju vaikučiams už rūpestingumą, tėveliams – už pagalbą gaminant lesyklas.                                                                                 

Elena Abeciūnienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     Vasario 6 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 7-12 klasių mokinių technologijų olimpiada.

     Vasario 1 dieną mūsų gimnazijos vaikinai (Irmantas Achromkinas, Liudvig Novickij, Vytenis Butkūnas, Deividas Bukauskas, Arijus Ašurovas, Deividas Dovidov, Tomas Baubinas, Povilas Trubila, Donatas Sakalauskas ) dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninėse tinklinio varžybose Ukmergėje, ir užėmė III vietą.

     Vasario 1 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo fizikos olimpiada 9 – 12 klasių mokiniams. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi fizika, gilinti ir plėsti šio mokslo žinias, mokinių mokslinį kritinį mąstymą, grindžiamą tvirtomis gamtos mokslo žiniomis, tobulinti eksperimentinio darbo įgūdžius ir gebėjimus.

     Sausio 15 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko jaunųjų filologų konkurso vertinimo komisijos posėdis. Konkurso tikslas yra ugdyti gabių filologijai mokinių įgimtus ir įgytus humanitarinius gabumus, mokinių kūryba stiprinti  gimtosios kultūros tradicijas, jų istorinį tęstinumą, skatinti kūrybišką kultūros vertybių suvokimą bei įprasminimą gimtosios ir Europos kultūrų kontekste.

     Sausio 18 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo 23 mokiniai iš 5 rajono mokyklų.  Olimpiadoje dalyvavo 6 mūsų gimnazijos mokiniai.