Prizinė vieta savivaldybės etapo technologijų olimpiadoje

Vasario 6 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 7-12 klasių mokinių technologijų olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo 10 mokiniai iš 6 rajono mokyklų. Šių metų olimpiados tema „Mano laiškas rytojui“. Mūsų gimnaziją atstovavo II kl. mokinė Ernesta Paslauskaitė (mokytoja Audronė Krikščionaitienė) olimpiadoje pristačiusi savo kūrinį iš vilnos. 9-10 kl. grupėje Ernesta iškovojo I – ąją vietą ir balandžio 5 d. dalyvaus respublikiniame etape. Sveikiname Ernestą!

Vasario 1 dieną mūsų gimnazijos vaikinai (Irmantas Achromkinas, Liudvig Novickij, Vytenis Butkūnas, Deividas Bukauskas, Arijus Ašurovas, Deividas Dovidov, Tomas Baubinas, Povilas Trubila, Donatas Sakalauskas ) dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninėse tinklinio varžybose Ukmergėje, ir užėmė III vietą.

Vasario 1 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo fizikos olimpiada 9 – 12 klasių mokiniams. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi fizika, gilinti ir plėsti šio mokslo žinias, mokinių mokslinį kritinį mąstymą, grindžiamą tvirtomis gamtos mokslo žiniomis, tobulinti eksperimentinio darbo įgūdžius ir gebėjimus.

Sausio 15 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko jaunųjų filologų konkurso vertinimo komisijos posėdis. Konkurso tikslas yra ugdyti gabių filologijai mokinių įgimtus ir įgytus humanitarinius gabumus, mokinių kūryba stiprinti  gimtosios kultūros tradicijas, jų istorinį tęstinumą, skatinti kūrybišką kultūros vertybių suvokimą bei įprasminimą gimtosios ir Europos kultūrų kontekste.

Sausio 18 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo 23 mokiniai iš 5 rajono mokyklų.  Olimpiadoje dalyvavo 6 mūsų gimnazijos mokiniai.

Sausio 16 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada.